Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.01.21
25831 4
Друкувати
Обране

У зв’язку з реорганізацією, голови РДА отримають попередження про наступне звільнення, - розпорядження Президента

Повідомити про наступне звільнення з посад голів районних державних адміністрацій, повноваження яких припиняються у зв'язку з реорганізацією. Таке доручення Президент України адресував головам обласних державних адміністрацій.

Про це йдеться в розпорядженні №6/2021-рп «Про деякі питання, пов'язані з реорганізацією районних державних адміністрацій», оприлюдненому на сайті Глави держави.

«Відповідно до частини четвертої статті 118 Конституції України, у зв'язку з проведенням реорганізації районних державних адміністрацій: головам обласних державних адміністрацій в установленому порядку повідомити голів районних державних адміністрацій, що припиняються, про наступне звільнення з посади на підставі пункту 6 частини другої статті 9 Закону України "Про місцеві державні адміністрації», - йдеться у дорученні.

Розпорядження набуло чинності в день його опублікування.

Нагадаємо, влітку 2020 року держава створила новий адміністративно-територіальний устрій України: затверджено території 1469 територіальних громад та утворено 136 нових районів. У грудні того ж року Уряд прийняв Розпорядження № 1635-р, яким реорганізував та утворив 119 районних державних адміністрацій.

Джерело:
decentralization.gov.ua
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
4
Олександр
22.01.2021
РДА в майбутньому чекає доля воєнкоматів, їх знищили, а потім зрозуміли що наробили і давай повертать. Будуть мати іншу назву, але обов`язково повернуться. Але не з цією владою, ці бездарі це зрозуміють після того, як викинуть на смітник.
1234 Олександр
22.01.2021
Ви явно забули хто насправді керує Україною і чого добивається!
Наталія
26.01.2021
А цю реформу хто розпочав?
**** Наталія
27.01.2021
порох
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі