Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
10771 4
Друкувати
Обране

Відомості з Держреєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів можна отримати в електронному вигляді

В рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців ДФС доопрацювала оновлений сервіс «Електронний кабінет платника» в частині отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді (далі – відомості про доходи).


Сервіс доопрацьовано з використанням сучасних Web-технологій з метою забезпечення зручності платників, які бажають отримати відомості про доходи в електронному вигляді. 

Нагадуємо, що з 01.09.2015 у штатному режимі працює електронний сервіс щодо отримання відомостей про доходи засобами спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП). Безкоштовно отримати ЕЦП можна в акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (АЦСК ІДД). Запит для отримання відомостей про доходи формується виключно фізичними особами – платниками податків для отримання інформації про себе. 

Детально ознайомитись з Порядком отримання відомостей про доходи  засобами «Електронного кабінету платника» можна на офіційному веб-порталі ДФС у рубриці: Фізичним особам/Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді http://sfs.gov.ua./fizichnim-osobam/vidomosti-doxid.

Звертаємо увагу, що відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні три роки (по квартально), відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 60 днів після його закінчення. 

Також повідомляємо, що засобами електронного сервісу «Електронний кабінет платника» найближчим часом буде надана можливість підготувати, заповнити та надіслати декларацію про майновий стан і доходи фізичних осіб.  

 

Прес - служба ГУ ДФС у Волинській області

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(4)
Ольга
23.03.2016
Аключі громадянам де взяти? По районах позакривали відділення АЦСК. У Харкові тільки три відділення видає ключі!!!!! На всю область!!!!
Ольга2
23.03.2016
Ольга, два працівника на 3,5 людини, що не приховують свої доходи і хочуть отримати електронні ключі. Все чесно =)
Ольга Ольга2
23.03.2016
Хочу я декларувати доходи чи не хочу ніхто не питає. Як держслужбовець я повинна подати декларацію в письмовому вигляді. Тільки перед цим я повинна стояти у черзі до податкової здати заяву на довідку про доходи, а потіім через декілька днів знову стояти у черзі щоб отримати довідку(((((. А як бухгалтеру ключ потрібен для доступу до різних баз даних((((
оксана
23.03.2016
хотели как лучше, вышло как всегда. Хорошая затея. Надеюсь доведут ее до конца и учтут все погрешности. Жаль что так все сыро и глупо в организации . Наши ДФС не слышали не видели и не знают ничегошеньки
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд