Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.09.16
8374 0
Друкувати
Обране

Затверджено порядок проведення антикорупційних перевірок

Національне агентство з питань запобігання корупції наказом від 11.08.2016 р № 2 затвердило Порядок проведення перевірок


Національне агентство проводить планові і позапланові перевірки. Планові перевірки проводяться згідно з річним планом перевірок, який затверджується рішенням Нацагентства до 01 грудня року, що передує плановому, та публікується на його офіційному веб-сайті.

Позапланова перевірка проводиться за наявності інформації, в тому числі від фізичних та юридичних осіб, про порушення вимог Законів України "Про запобігання корупції" та "Про політичні партії в Україні".

Термін проведення перевірки не може перевищувати тридцяти днів, крім перевірки за анонімними повідомленнями.

Основними завданнями при проведенні перевірок є:

  •   визначення стану організації роботи із запобігання і виявлення корупції в державних органах, органах влади АР Крим, органах місцевого самоврядування, зокрема щодо підготовки та виконання антикорупційних програм;
  •  встановлення можливих фактів порушення вимог Закону "Про запобігання корупції" об'єктами перевірок;
  •  здійснення державного контролю за діяльністю політичних партій відповідно до вимог Закону України "Про політичні партії в Україні";
  •  своєчасне попередження, виявлення та вжиття заходів щодо усунення виявлених порушень антикорупційного законодавства, законодавства у сфері фінансування політичних партій.

Перевірки проводяться уповноваженими особами Національного агентства, визначеними відповідно до вимог ст. 13 Закону "Про запобігання корупції".

За результатами проведеної перевірки не пізніше п'яти днів після закінчення її проведення складається акт перевірки.

Порядок проведення перевірок Національним агентством з питань запобігання корупції

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн