Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.06.14
1577 0
Друкувати
Обране

Для налогоплательщиков с территории проведения АТО продлен срок подачи отчетности за май

Для платників податків, які не змогли своєчасно подати звітність за травень у зв’язку із проведенням антитерористичної операції, продовжено граничний термін її подання до 30 червня 2014 року.

Такий лист 19 червня 2014 року до територіальних підрозділів відомства підписав Перший заступник Міністра доходів і зборів України Ігор Білоус.
 
«Враховуючи важкі для ведення бізнесу умови в Луганській та Донецькій областях, терористичну загрозу та складну ситуацію, було прийнято рішення подовжити термін прийняття звітів від платників цих областей», - повідомив Перший заступник Міністра доходів і зборів України Ігор Білоус.
 
Податкові інспекції на Донеччині та Луганщині працюють у штатному режимі, єдина закрита податкова інспекція та непрацюючий центр обслуговування платників податків – у м. Слов’янськ.
 
Сьогодні, незважаючи на складну ситуацію, і Луганська, і Донецька області забезпечують податкові надходження до бюджету. За травень поточного року Донецька область забезпечила 7,5% надходжень до зведеного бюджету, Луганська область – 2,5%.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі