Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
5152 0
Друкувати
Обране

Чи подавати уточнюючу форму № 1ДФ, якщо донарахували премію за попередній квартал?

Ситуація. Працівнику у звітному місяці донараховано премію за попередній квартал, яку не було відображено у формі № 1ДФ. Як виправити помилку: подати уточнюючу форму № 1ДФ?


"Вісник. Офіційно про податки"

Об’єктом оподаткування ПДФО є, зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід. Нараховані доходи у звітному місяці оподатковуються у сукупності та за ставками, визначеними у ст. 167 Податкового кодексу (18 %), крім доходів, зокрема, спадщини, для яких нормами Кодексу передбачено інші ставки.

Отже, суми донарахувань (преміальні виплати за попередні періоди (квартал)) відображаються у формі № 1ДФ у тому кварталі, в якому проводиться їх нарахування. Тобто у такому випадку уточнюючу форму № 1ДФ подавати не потрібно.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд