Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.10.23
4369 10
Друкувати
Обране

Чи зазначати в об'єднаному звіті працівників, яким не нараховувався дохід

Відповідно до п.п. «б» п. 176.2 ПКУ особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені ПКУ для податкового кварталу, податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) до контролюючого органу за основним місцем обліку.

Розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку – фізичній особі податковим агентом протягом звітного періоду. Запровадження інших форм звітності з зазначених питань не допускається.

Враховуючи вищевикладене, податковий агент при заповненні Розрахунку не вказує відомості по найманим працівникам, якщо протягом звітного податкового періоду на користь даних працівників не нараховувався та не виплачувався дохід.

ГУ ДПС у Дніпропетровській області

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
10
Катерина
09.10.2023
Коли заповнюєш таблицю 6 по спецстажу на особу, що перебуває у відпустці по догляду за дитиною, пише, що в Додатку 1 немає зазначеної особи, і горить помилка. Як тоді бути, якщо не портрібно подавати відомості по найманим працівникам, якщо протягом періоду не було нарахувань?
Олена
09.10.2023
То не помилка а попередження, постійно так здаю звіт, додаток 1 не заповнюю
Лілія Олена
11.10.2023
Я теж Додаток 1 не заповнюю по працівникам які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до 3 (6) років, а в Додатку 6 проставлюю спецстаж по цим працівникам. Видає попопередження. Консультувалась у ПФ, сказали що можна не показувати, адже я їх показала у додатку 5 в свій час.
Світлана Лілія
11.10.2023
З цього приводу писали офіційно запит в ПФУ, є відповідь - якщо спецстаж, то і в табл 6, і в табл 1 - в мене держслужба. Правда, писали ще коли був старий звіт ЄСВ, але ж принципово нічого не змінилось
Юлька
09.10.2023
в статті мається на увазі тільки додаток 4 об'єднаної звітності??
Світлана Юлька
09.10.2023
У мене у відділі з 2 працівниками призупинені трудові відносини. У 4 додатку я їх не показую, у додатку 1 показую по ним дні, а дохід "0". На початку року консультувалася з працівниками ПФУ, вони сказали, що я роблю все вірно. А тепер не знаю як бути?
Тетяна Світлана
11.10.2023
Як робили, так і далі робите. Про те, що в 4ДФ нульові доходи не проставляються, податківці писали вже давно, як і про те, що в відомостях з ЄСВ такі доходи зазначаються, бо треба прописати інформацію про кількість днів перебування в трудових відносинах.
Ірина
09.10.2023
Щось нове!!! схоже, що цей коментар ДПС трішки з помилкою? Прохання до адмін прояснити ситуацію!!! ДЯКУЮ.
Лена ЗОШ
10.10.2023
Відпускні виплачено в червні. В липні доходу у всіх педагогів немає. Видаляти рядки з додатку 4(ДФ) чи й з додатку 1 (але там кількість днів перебування у трудових відносинах для стажу). Мабуть відправлю з нулями...
Світлана Лена ЗОШ
11.10.2023
0 зарплата, лише дні
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×