Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.11.14
2310 0
Друкувати
Обране

Декларація з ПДВ на 2015 рік: проект від Мінфіну

Мінфін розробив форму декларації з ПДВ, яка буде застосовуватися в 2015 році, а також Порядок заповнення і подання податкової звітності з ПДВ.

В новому Порядку передбачається, що декларація з ПДВ та додатки до неї, а також інша податкова звітність з ПДВ, подається до контролюючого органу, в якому перебуває на обліку платник податку, засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Подається така звітність на адресу відповідного контролюючого органу не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає граничний строк подання податкової декларації.

Також в розробленому Порядку передбачено новий розділ ІX «Порядок обліку сум від'ємного значення, що підлягає зарахуванню до податкового кредиту наступного звітного періоду, задекларованого до 1 січня 2015 року, та залишку сум від’ємного значення податку на додану вартість попередніх податкових періодів після бюджетного відшкодування, задекларованих до 1 січня 2015 року».

Вказані зміни передбачені в проекті наказу Мінфіну «Про  внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 23 вересня 2014 року № 966»

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×