Декларація з ПДВ на 2015 рік: проект від Мінфіну

Мінфін розробив форму декларації з ПДВ, яка буде застосовуватися в 2015 році, а також Порядок заповнення і подання податкової звітності з ПДВ.


В новому Порядку передбачається, що декларація з ПДВ та додатки до неї, а також інша податкова звітність з ПДВ, подається до контролюючого органу, в якому перебуває на обліку платник податку, засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Подається така звітність на адресу відповідного контролюючого органу не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає граничний строк подання податкової декларації.

Також в розробленому Порядку передбачено новий розділ ІX «Порядок обліку сум від'ємного значення, що підлягає зарахуванню до податкового кредиту наступного звітного періоду, задекларованого до 1 січня 2015 року, та залишку сум від’ємного значення податку на додану вартість попередніх податкових періодів після бюджетного відшкодування, задекларованих до 1 січня 2015 року».

Вказані зміни передбачені в проекті наказу Мінфіну «Про  внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 23 вересня 2014 року № 966»Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі