ДФСУ нагадує про термін подання звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації

Відповідно до п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) неприбуткові підприємства, установи та організації, визначені п. 133.4 ст. 133 ПКУ, подають звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику (професійні спілки, їх об’єднання та організації профспілок, утворені в порядку,


Неприбутковими підприємствами, установами та організаціями, що відповідають вимогам, встановленим у п.п. 133.4.1 п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України, зокрема внесені контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій, звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації подається за базовий звітний (податковий) рік протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

ЗІР

 

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (19)
АНЯ
18.01.2017
30 декабря был подписан Закон "О внесении изменений в Налоговый кодекс касательно улучшения инвестиционного климата в Украине" от 21.12.16 г. № 1797 - VIII, вступил в силу с 01.01.17 г.
Там предусмотрено: что неприбыльная организация освобождена от сдачи такого отчета, но с пометкой, что такой отчёт подаётся в случае нарушений требований, которые установлены для неприбыльной организации

И как быть теперь??? Если они напоминают, что его сдавать надо....
Євген АНЯ
18.01.2017
Мабуть там мова не про цей звіт!
АНЯ Євген
18.01.2017
Да нет, про этот) Ладно придется звонить в налоговую
Игорь
18.01.2017
В соті онлайн він називається *Податковий звіт про використання коштів неприбутковими установами і організаціями* ? Якщо подавати звітність онлайн, то її не потібно дублювати в паперовому вигляді для ДПІ ?
АНЯ Игорь
18.01.2017
Правильно ЗВІТ про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації
Последняя форма от 14 июня № 553

Дублировать для налоговой не надо на бумажном носителе
Ната
18.01.2017
Мова йде про фінансову звітність, яка подається порушниками ст.133 ПКУ разом із звітом про використання доходів неприбуткової організації, всі інші неприбутковці подають сам звіт
Ірина
18.01.2017
Сьогодні відправляла такий звіт через m.e.doc.Повернули, в помилці написано "не може бути прийнято. Втратив чинність у червні 2016" Може він форму змінив?
нік Ірина
23.01.2017
так, має бути нова форма звіту за 2016р. В процесі розробки....:)
Іванна
18.01.2017
неприбуткові організації здають за новою формою Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації. Її затверджено наказом Мінфіну від 17.06.2016 р. № 553
Оксана
20.01.2017
За яким кодом цей звіт знайти в MeDok?
Ирина Оксана
20.01.2017
J0101910
Оксана Ирина
20.01.2017
Дякую!
Юлия Оксана
20.01.2017
J0101910
Вот только наш инспектор сказал сдавать уже с этого года вместе с фин.отчетностью, т.е. нужно топать ножками к ним...
Оксана Юлия
23.01.2017
Дякую, а у якому складі подавати фінзвітність?
Олена
23.01.2017
Підкажіть, будь-ласка, в звіті по неприбутковим, потрібно видатки ставити касові чи фактичні?
елена Олена
24.01.2017
Раньше в Налоговой объясняли,что ставим кассовые
олена елена
26.01.2017
дякую, а в якому нормативі це прописано?
Люда
30.01.2017
Скажите пожалуйста, партия получала "внески на підтримку партії" в какую статтю доходів отнести ??
Наталія
15.02.2017
Подскажите пожалуйста, куда ставить доходы 7 фонд (Інші надходження спеціального фонду(крім власних)?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі