Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
5074 1
Друкувати
Обране

ДКСУ щодо складання Довідки про спрямування обсягів власних надходжень, які перевищують відповідні витрати

Відповідно до вимог Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2012 р. N 44, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.02.2012 р. за N 196/20509 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 07.02.2017 р. N 44, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02.03.2017 р. за N 297/30165) (далі - Порядок N 44),


Довідка складається розпорядниками бюджетних коштів, які спрямовували протягом звітного періоду (року) обсяги власних надходжень, які перевищували відповідні витрати, затверджені законом про Державний бюджет України (рішенням промісцевий бюджет).

У Довідці наводиться інформація в частині спрямування обсягів власних надходжень бюджетних установ (надходження за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю, та від додаткової (господарської) діяльності, крім надходжень у натуральній формі), які перевищують відповідні витрати, затверджені законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет).

Довідка заповнюється відповідно до вимог, визначених у пункті 13 розділу IV "Порядок заповнення пояснювальної записки та форм щодо розкриття елементів бюджетної звітності" Порядку N 44.

Враховуючи викладене, Довідка подається у складі бюджетної звітності у разі, якщо розпорядження бюджетних коштів протягом звітного періоду здійснювалось спрямування обсягів власних надходжень бюджетних установ (надходження за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю та від додаткової (господарської) діяльності, крім надходжень у натуральній формі), які перевищують відповідні витрати, затверджені законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет).

Лист ДКСУ від 10.10.2018 p. N 16-10/315-16649 "Про складання бюджетної звітності"

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(1)
Анна
23.10.2018
Как же вовремя Казначеи придумали написать такое разъяснение(((((.Это что теперь переделывать отчет, убирать додаток 21 из подаваемых и переносить в неподаваемые?(((((((. Ну очень нужная и важная манипуляция...
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд