Нашi сайти:

ДКСУ щодо складання Довідки про спрямування обсягів власних надходжень, які перевищують відповідні витрати

Відповідно до вимог Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2012 р. N 44, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.02.2012 р. за N 196/20509 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 07.02.2017 р. N 44, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02.03.2017 р. за N 297/30165) (далі - Порядок N 44),


Довідка складається розпорядниками бюджетних коштів, які спрямовували протягом звітного періоду (року) обсяги власних надходжень, які перевищували відповідні витрати, затверджені законом про Державний бюджет України (рішенням промісцевий бюджет).

У Довідці наводиться інформація в частині спрямування обсягів власних надходжень бюджетних установ (надходження за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю, та від додаткової (господарської) діяльності, крім надходжень у натуральній формі), які перевищують відповідні витрати, затверджені законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет).

Довідка заповнюється відповідно до вимог, визначених у пункті 13 розділу IV "Порядок заповнення пояснювальної записки та форм щодо розкриття елементів бюджетної звітності" Порядку N 44.

Враховуючи викладене, Довідка подається у складі бюджетної звітності у разі, якщо розпорядження бюджетних коштів протягом звітного періоду здійснювалось спрямування обсягів власних надходжень бюджетних установ (надходження за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю та від додаткової (господарської) діяльності, крім надходжень у натуральній формі), які перевищують відповідні витрати, затверджені законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет).

Лист ДКСУ від 10.10.2018 p. N 16-10/315-16649 "Про складання бюджетної звітності"

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Анна
23.10.2018
Как же вовремя Казначеи придумали написать такое разъяснение(((((.Это что теперь переделывать отчет, убирать додаток 21 из подаваемых и переносить в неподаваемые?(((((((. Ну очень нужная и важная манипуляция...
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі