Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.01.20
10400 2
Друкувати
Обране

Для заповнення ф. № 1ДФ з'являться нові ознаки доходів

Мінфін оприлюднив проєкт наказу "Про затвердження Змін у додаток до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку".

Проєктом наказу вносяться зміни до додатку до Порядку, а саме:

у розділі 1 «Довідник ознак доходів фізичних осіб» чинні назви ознак доходів приводяться у відповідність із нормами Кодексу;

Довідник доповнюється новими ознаками доходів, якими узагальнені ознаки розділяються на більш конкретизовані види доходів, зокрема види доходів з ознаки 106 розподілені на:

  • ознаку 106 – «Надання земельної частки (паю)в лізинг, оренду або суборенду»;
  • ознаку 195 – «Надання земельної ділянки сільськогосподарського призначення, майновий паю в лізинг, оренду суборенду, емфітевзис»;
  • ознаку 196 – «Надання майна (крім земельної частки (паю), земельної  ділянки сільськогосподарського призначення, майнового паю) в лізинг, оренду або суборенду».

Також, з метою покращення аналітичної роботи з адміністрування податку на доходи фізичних осіб, з проведення деклараційної кампанії контролюючими органами пропонується  узагальнену ознаку 153 – «Основна сума поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам, яка повертається йому, основна сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку» пропонується розподілити на ознаку 153 – «Сума поворотної фінансової допомоги наданої платником  податку іншим особам, яка повертається йому», та на ознаку 197 – «Сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку».

При цьому проектом наказу не змінюється чинний Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку за ф. № 1 ДФ.

У разі прийняття, цей наказ набере чинності з 1 квітня 2020 року. 

Міністерство фінансів України

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
Олександр
23.01.2020
Не зрозуміло хто це буде подавати? Бухгалтер де працює власник паю, чи бухгалтер організації якій надають пай.
Наталья Олександр
24.01.2020
Звісно що бухгалтер організації якій надають пай !! ( так чк вони розраховують суму паю та її виплату )
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі