Донараховуємо ЄСВ померлому мобілізованому працівнику: як відобразити в звіті з ЄСВ?

Фіскали в Базі знань відповіли на питання: чи необхідно донараховувати (доутримувати) ЄСВ на суму середнього заробітку працівника, призваного на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, у разі його смерті, та як це відобразити у таблиці 1 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого ЄСВ?


Контролери роз’яснили, що на виплати, нараховані померлому працівнику за період, який закінчується днем його смерті, ЄСВ нараховується та сплачується на загальних підставах.

Якщо роботодавець не нараховував (не утримував) ЄСВ на суму середнього заробітку мобілізованого працівника, призваного на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, який помер, необхідно здійснити перерахунок вказаних сум з метою донарахування (доутримання) ЄСВ.

При виправленні помилок в електроній формі звіту показники таблиці 1 додатка 4 звіту з ЄСВ виправлятимуться автоматично після внесення змін до таблиці 6 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам» даного додатка.

Якщо помилки виправляються в паперовій формі звіту, то донараховані (доутримані) суми ЄСВ відображаються в рядках 6.1 «Донараховано єдиний внесок (крім сум, зазначених у р. 6.2)» та 6.3 «Додатково утримано єдиний внесок» таблиці 1 додатка 4звіту з ЄСВ.

В рядку «Зміст помилки» вказується період, в якому виявлено помилку, та вид виплати, на яку своєчасно не нараховано ЄСВ.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі