Нашi сайти:

Фінзвітність про виконання програм стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї: затверджено форми та порядок подання

Молодіжні та дитячі громадські організації а також бюджетні установи будуть звітувати в Мінмолодьспорту про виконання програм стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї. Для цього необхідно буде подавати фінансові звіти протягом 15 робочих днів після завершення виконання програми (здійснення заходу).


Для цього Мінмолодьспорту затвердило:

— Порядок подання фінансових звітів про виконання програм (здійснення заходів) стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї;

— форму Фінансового звіту про виконання програми (здійснення заходу)(для бюджетних установ);

— форму  Фінансового звіту  про виконання програми (для  всеукраїнських молодіжних, дитячих  громадських організацій, які одержали фінансову підтримку з держбюджету).

Згідно з Порядком фінзвіти подаються в двох примірниках, один з яких (з переліком документів, що додаються до фінзвіту, наведених у пунктах 4 та 5 цього Порядку) після його затвердження зберігається у відділі бухгалтерського обліку та звітності Мінмолодьспорту, а другий — повертається вищезазначеним організаціям і установам з відміткою про їх прийняття.

Організації додають до фінзвіту про виконання програм (здійснення заходів) документи, які підтверджують здійснення видатків на виконання програм (здійснення заходів) за рахунок:

— коштів держбюджету, виділених організації за відповідною бюджетною програмою на її рахунок, відкритий в органах Держказначейств;

—  коштів, залучених організацією із зазначеною метою з інших позабюджетних джерел, у тому числі у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, а також отримання та використання цією організацією за призначенням придбаних для виконання програм (здійснення заходів), товарів і послуг.

Наказ Мінмолодьспорту від 25.06.2014 р. № 2069. Набере чинності з дня офіційного опублікування. Готується до опублікування в «ОВУ» № 71 від 12.09.2014 р.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі