Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.10.16
5646 0
Друкувати
Обране

Коли подавати списки призовників і військовозобов’язаних до військкоматів

Міноборони в листі від 24.05.2016 р. № 322/2/2836 виклало власну думку щодо інформування військкоматів про призовників і військовозобов’язаних.

1. Підприємства складають і не пізніше 1 грудня поточного року подають до військових комісаріатів списки громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць, за формою, визначеною в додатку 2 до Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах, затвердженої наказом Міноборони від 15.12.2010 р. № 660 (далі — Інструкція).

Список надається до військових комісаріатів лише за наявності на підприємстві громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць.

Водночас у разі відсутності на підприємстві згаданої категорії працівників підприємство може повідомити відповідний військовий комісаріат про їх відсутність. При цьому обов'язковість такого повідомлення Інструкцією не передбачено, тому воно може складатися в довільній формі.

2. Списки на призовників і військовозобов'язаних необхідно подавати на вимогу військових комісаріатів за їх запитами. У разі якщо в цьому запиті форму такого списку не встановлено, підприємство може використовувати форми списків, які визначено в додатках 7, 9, 10 до Інструкції.

3. Керівники підприємств, установ й організацій надають військовим комісаріатам щороку до 20 червня та 20 грудня інформацію про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють на підприємствах, в установах й організаціях на таких транспортних засобах і техніці. Ця вимога поширюється на всі підприємства, установи й організації, незалежно від форми власності, за наявності на обліку на цих підприємствах транспортних засобів і техніки чи змін у їх якісному або кількісному стані.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі