Нашi сайти:

Медичні ВУЗи та науково-дослідні установи повинні доповісти про проекти наукових досліджень на 2015 рік, які будуть фінансуватися з держбюджету

МОЗ наказало керівникам науково-дослідних установ, вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів та закладів післядипломної освіти МОЗ України доповісти про проекти наукових досліджень і розробок, що виконуватимуться за рахунок коштів державного бюджету у 2015 році.


Для цього МОЗ затвердило склад Комісії МОЗ України для оцінки та відбору проектів наукових досліджень і розробок, що виконуватимуться у 2015 році за рахунок коштів державного бюджету, що додається.

Голова Комісії в свою чергу повинен затвердити графік її роботи, відповідно до якого керівники вищезазначених установ будуть доповідати про свої проекти.

Нагадаємо, що порядок планування наукової тематики на 2015 рік та Методичні рекомендації щодо підготовки проектів заявок (запитів) на фінансування замовлення науково-дослідних робіт для формування тематичних планів науково-дослідних робіт затверджені наказом МОЗ від 19.09.2014 р. № 655.

Такі розпорядження затверджені наказом МОЗ від 26.11.2014 р. № 890 «Про заходи щодо визначення переліку наукових досліджень і розробок на 2015 рік».  

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі