Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.03.19
17833 30
Друкувати
Обране

Мінфін готує зміни до порядку складання бюджетної звітності та порядку реєстрації зобов'язань

На сайті Міністерства фінансів України оприлюднено проект зміни до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України


Мета змін актуалізація положень деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з казначейського обслуговування бюджетних коштів та складання бюджетної звітності із врахуванням змін у законодавчих і нормативно-правових актах.

Квартальна (проміжна) бюджетна звітність складається за І квартал, перше півріччя та за дев’ять місяців звітного року, раніше було за І квартал, ІІ квартал, ІІІ квартал.

У додатках до Порядку:

  • слова «оплата інших енергоносіїв» замінити словами «оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг»
  • додаток 12 викласти в новій редакції
  • додаток 15 виключити 
  • слова «/ Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу» виключити

Наведено лише частину змін, всі зміни дивіться в проекті

Зміни торкнуться і Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України (Наказ Міністерства фінансів України від 02 березня 2012 року № 309)

В реєстрах юридичних та фінансових зобов'язаннь абревіатуру «/ ТКВКБМС» і слова «/ Тимчасовою класифікацією видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу» виключити

Додаток 4 виключити (Реєстр-розпорядження N ___на виділення коштів з рахунку ________________ на оплату бюджетних фінансових зобов'язань розпорядників бюджетних коштів) 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(30)
Бух
06.03.2019
Ну так ці зміни міняють все в корні, браво нашим реформаторам! А взагалі, це вже повний @@здец.
Бух
06.03.2019
я б ще наприклад поміняла з десятий раз в формах 2, 4.1., 4.2., 4.3.... з тире на 0 в пустих ячейках, а то якось не ліпиться, щоб у ячейках де повинні стояти цифри, а стоять тире))))!!!
EVGENIY Бух
06.03.2019
І обов'язково через день після здачі внести такі зміни! Ну щоб заднім числом все правити, у нас же це традиція
EVGENIY EVGENIY
12.03.2019
два мінуси один від Мінфіну другий від ДКСУ - це 100%
чумачечий бухгалтер Бух
11.03.2019
точно
Бух
06.03.2019
Мені не зрозуміло, в кого в голові беруться такі бредові ідеї для цих не суттєвих
змін та перестановки, додавання, віднімання та перефразовки слів в бланках?!
тетяна Бух
07.03.2019
то зайві люди на посадах не мають чого робити
а ще щоб більше сплачувати за нові версіі програм бо мабудь заряджають
Тетяна
06.03.2019
Мені взагалі здається, що за кожен бланк, кожну звітну форму відповідає одна людина. Тобто, одна людина - один бланк. Все разом ніхто навіть не читає. Ну, крім нас, звичайно. От і доводиться "бідним працівникам" у міністерствах відпрацьовувать зарплату з надбавками, підвищеннями і преміями.
Бух-бух
06.03.2019
Это какие змины по счету? 100500-е или 100501-е?
тома
06.03.2019
це тільки мені здається, що звіт і повине бути не за ТРЕТІЙ КВАРТАЛ, А ЗА ДЕВ'ЯТЬ МІСЯЦІВ чи хоч за ТРИ квартали........за третій квартал,це як,окремо від першого та другого?????????
Олег тома
06.03.2019
Зараз за 3 квартал, а буде за 9 місяців.
ЗАНУДА Олег
12.03.2019
Ви, Олеже, помиляєтеся буде не "за 9 місяців", а "за дев"ять місяців".
Як Ви не розумієте, що це в корні змінює суть звітності, та має не аби-який ефект.
Тамара
06.03.2019
УРА-а-а-а-а-а-а !! А я то думаю чого до цього часу ніхто нічого не міняє!!!! Вже ж квартал скоро кінець !!! Хоча б встигли зміни внести до 10 квітня !! а то я спереживалась !!!! Річний звіт ще вчора правила четвертий раз !!! І казначеї кажуть що то ще не кінець !!!! Коли вже це Б------о закінчиться??????? Коли вже ви придумаєте одну єдину інструкцію щодо ув'язки балансу як в колишні добрі часи !!! Ідеш на роботу і знаєш що планувати на сьогодні-завтра!! А то пригнав і той дзвонить давай такі дані іншому щось інше ??? Та коли ж ви вже систематизуєте все до толку ???? Для чого з тих бухгалтерів так знущатися ??? Скоро в бюджеті не буде кому працювати в ОМС і ін.молодь за таку з-плату не хоче працювати !!!
Бух Тамара
06.03.2019
Б@@дство, це мяко сказано, за річний звіт, це взагалі, маючи скільки років досвіду, я немогла його самостійно звести, також міняла 3 рази, окремо хотілось би подякувати за не існуючу інструкцію, за терміни в звітах, які мають не однозначне розшифрування. Окремо подяка для тих хто створював Є-звітність, тупизна в керіванні зашкалює, і повна бредовість у підписанні кожного документу, спочатку одним ключем , а потом іншим, коли вони додумаються до пакетного підписання, ніхто не знає) А ще колега казала, що "упростили" для нас звітність по є-даті, особливо в договорах, так що нове "покращання" настало


Галина Бух
06.03.2019
Ну нехай підписати окремо, ладно, а на кожній формі оце клацання, вибираючи одне й те саме, а в кого функцій надцять штук ? Дурдом коротше.
Бух Галина
06.03.2019
отож, в мене по 2, 4.1., 4.2., 4.3. аж 33 форми, і представте як накладно, кожну одним ключем, а потім заходь під іншим ключем, а щей з першого разу може не пустить, і далі кожен...


Ikar
06.03.2019
чи зміна назви на сдачу електронної звітності якось впливає?...хай міняють що хочуть
Анна
06.03.2019
Як вже ви задовбали, зміни, зміни, зміни, скільки вже можна знущатись над нами
EVGENIY
07.03.2019
Хтось з Мінфіну заходив мінуси всім поставив
Тетяна EVGENIY
07.03.2019
Мабуть, таки ВОНИ... Мені ще вчора було цікаво за ці "дізлайки", бо коментували ми м"якенько...
чумачечий бухгалтер EVGENIY
14.03.2019
точно
марк
07.03.2019
Дибіли
Марія
07.03.2019
Так це ж добре, що заходили , ну мінуси поставили,хай почитає хоть хтось , що про них думають як про великих "Реформаторів".
чумачечий бухгалтер
11.03.2019
як вони достали своїми змінами.
Бухгалтер
12.03.2019
Вже немає сил працювати!Ніякого життя-одна робота та ще й "мартишкіна праця".Невже політики та керівництво країни так працює,як і бухгалтери?
Бухгалтер
12.03.2019
Чому не вирішуються питання щодо "Prozoro"" та "Edata",чому бухгалтери повинні і це робити?Звіти,планування видатків, реєстрація юр. та фін.зобов'язань в казначействі, друк платіжних доручень, заповнення договорів,ведення бухгалтерського обліку, інвентаризація, списання (складання відповідних актів)...тощо.Куди не глянь - "акти складаються комісією", але ж їх все одно роблять бухгалтери.Анкети виконання своїх повноважень-теж ми.І так в усьому:пишеться ,що комісії чи тендерні комітети,а все на бухгалтерів..якщо один працює-це неможливо все встигати.Будь-ласка,поважайте нас,ми теж люди. З усіх сторін міняються бланки( казначейство, соц.страх,податкова тощо).Ви уявіть, як нам працюється.А ще окрім цього вирішуємо питання всілякі.
оксана
12.03.2019
ну заодно и план счетов с 01.01.2019 поменяйте. какая разница?
Тетяна оксана
13.03.2019
Ви там обережніше з ідеями, будь-ласочка!..
бух
13.03.2019
та й бюджетні запити, бюджетні паспорти, розпорядження щодо затвердження паспортів, звіти по бюджетним паспортам-те ж бухгалтери. (!!!!??!!)
Олег
13.03.2019
Бухгалтерським обліком займатись власне не має коли, весь час якість звіти, вияснення, перевірки, є - ідіотизми та інша п.....бень, все робиться по 2 рази і через ж,,,,пу.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн