Мінфін оприлюднив проект оновленого Звіту з ЄСВ

Мінфін розробив проекту наказу «Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».


Він розроблений із метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до змін, що відбулися згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016 р. № 1774-VIII, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку із запровадженням патронату над дитиною» від 19.10.2016 р. № 1692-VIII, Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за дітьми-інвалідами та інвалідами I групи» від 17.05.2016 р. № 1369-VІІІ.

Зокрема, у Порядку подання Звіту з ЄСВ додано норми, за якими:

1. Тип нарахувань 13 застосовується для сум у поточному звітному місяці за попередні лише в таких випадках:

  • у разі перерахунку сум допомоги по тимчасовій непрацездатності;
  • у разі перерахунку сум у зв’язку з вагітністю та пологами;
  • у разі перерахунку сум заробітку (доходу), що пов’язані з уточненням кількості відпрацьованого часу.

2. Чинним вважається останній електронний або паперовий Звіт із ЄСВ, поданий страхувальником до спливу строків подання звітності, який пройшов всі контролі в органах доходів і зборів та вдало завантажений у Пенсійному фонді України.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (3)
Читач
18.05.2017
Нове - забуте старе. Десь до листопада-грудня минулого року тип нарахувань 13 можна було вносити за попередні періоди, а потім заборонили.
555
19.05.2017
заберіть цю Ліду,вона з своїми глистами реально вже достала!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Галина
23.05.2017
А для сум різниці між розміром мін.зпл. та фактично нарахованої зпл.за звітний місяць - тип нарахування залишається "13"?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі