Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
22327 7
Друкувати
Обране

Оприлюднено проект наказу про внесення змін до порядку складання бюджетної звітності

На офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України розміщено проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування».


Проектом наказу передбачено, що форми звітності складаються та подаються із застосуванням автоматизованої системи подання електронної звітності клієнтами Державної казначейської служби України (далі – АС «Є-Звітність»).

Наразі проводиться робота щодо внесення змін до Порядку заповнення форм фінансової звітності в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28 лютого 2017 року № 307, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2017 року за № 384/30252.

Щоденно на офіційному сайті Казначейства у рубриці «Електронні сервіси» публікується Інформація про стан підключення до системи АС "Є-Звітність" розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів державного бюджету та Інформація про стан підключення до системи АС "Є - Звітність" розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів місцевих бюджетів (далі – Інформація).

Станом на 28 лютого 2018 року в системі АС «Є-Звітність» зареєстровано:

  • 10 981 розпорядників (одержувачів) коштів державного бюджету або 70,4 відсотка від загальної кількості установ державного бюджету включених до Єдиного реєстру розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів, у тому числі створено 4 687 особистих електронних кабінетів;
  • 27186 розпорядників (одержувачів) коштів місцевих бюджетів або 44,1 відсотка від загальної кількості установ місцевих бюджетіввключених до Єдиного реєстру розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів, в тому числі створено 9 556 особистих електронних кабінетів.

Наведена інформація про стан підключення розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів до АС "Є-Звітність" свідчить про низькийвідсоток підключення та створення особистих електронних кабінетів клієнтів. Основними причинами наведеного є:

  • недостатнє технічне забезпечення та відсутність мережі Інтернет у розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня, особливо розпорядників коштів місцевих бюджетів;
  • незадовільна динаміка отримання розпорядниками (одержувачами)бюджетних коштів електронних цифрових підписів вакредитованих центрах сертифікації ключів;
  • необхідність вдосконалення функціональних можливостей системи АС "Є-Звітність", яка знаходиться в дослідно-промисловійексплуатації, в частині підтримки електронних цифрових підписів усіх акредитованих центрів сертифікації ключів України.

Враховуючи вищенаведене та відсутність дати набуття чинності змін до нормативних актів, які регулюють, зокрема, питання складання та подання звітності в електронному вигляді із застосуванням АС «Є-Звітність», Казначейство повідомляє, що терміни підключення до системи АС «Є-Звітність» та створення особистих електронних кабінетів подовжуються.

ДКСУ

Зміни до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування

Викладено в новій редакціїї:

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7д, № 7м)

Довідка про направлення асигнувань розпорядникам бюджетних коштів, які підпорядковані іншим головним розпорядникам бюджетних коштів

 

 

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (7)
Марія
02.03.2018
Не кажи "гоп" поки не перескочиш. Ще не всі установи державного та місцевого бюджетів пореєструвалися, не говорячи про створення особистих кабінетів, а вже два місяці назад говорять про складання та подання звітності через систему "Є-звітність "
Яська
03.03.2018
вже око смикаеться
Тетяна Яська
03.03.2018
А мені вже смішно... Як на мене, всі їх новації неможливо не тільки освоїти, але й осягнути одній людині. Кожне "осучаснення" потребує окремої штатної одиниці. Подивіться на наші посадові, типові, по довіднику. Там цих "бзиків" типу е-дати, е-звітності, проззорів та тому подібного немає. Усе нам вішають наказами. Ну і відповідальності додають... П.п.ц, короче.
Оксана
03.03.2018
Треба спочатку удосконалити роботу сайту для такої кількості користувачів, а то неможливо зайти, "глючить", як раніше "Є-дата"
Анатолій
03.03.2018
Накази, розроблення, програми створюють за бюджетні кошти безоплатно, а ключі тільки приватним ТОВ з доходами власникам. Хто вони щасливчики
Таня Анатолій
05.03.2018
Я думаю, Слюз і К
Вікторія
06.03.2018
Божевільня відпочиває!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд