Оприлюднено проект наказу про внесення змін до порядку складання бюджетної звітності

На офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України розміщено проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування».


Проектом наказу передбачено, що форми звітності складаються та подаються із застосуванням автоматизованої системи подання електронної звітності клієнтами Державної казначейської служби України (далі – АС «Є-Звітність»).

Наразі проводиться робота щодо внесення змін до Порядку заповнення форм фінансової звітності в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28 лютого 2017 року № 307, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2017 року за № 384/30252.

Щоденно на офіційному сайті Казначейства у рубриці «Електронні сервіси» публікується Інформація про стан підключення до системи АС "Є-Звітність" розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів державного бюджету та Інформація про стан підключення до системи АС "Є - Звітність" розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів місцевих бюджетів (далі – Інформація).

Станом на 28 лютого 2018 року в системі АС «Є-Звітність» зареєстровано:

  • 10 981 розпорядників (одержувачів) коштів державного бюджету або 70,4 відсотка від загальної кількості установ державного бюджету включених до Єдиного реєстру розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів, у тому числі створено 4 687 особистих електронних кабінетів;
  • 27186 розпорядників (одержувачів) коштів місцевих бюджетів або 44,1 відсотка від загальної кількості установ місцевих бюджетіввключених до Єдиного реєстру розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів, в тому числі створено 9 556 особистих електронних кабінетів.

Наведена інформація про стан підключення розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів до АС "Є-Звітність" свідчить про низькийвідсоток підключення та створення особистих електронних кабінетів клієнтів. Основними причинами наведеного є:

  • недостатнє технічне забезпечення та відсутність мережі Інтернет у розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня, особливо розпорядників коштів місцевих бюджетів;
  • незадовільна динаміка отримання розпорядниками (одержувачами)бюджетних коштів електронних цифрових підписів вакредитованих центрах сертифікації ключів;
  • необхідність вдосконалення функціональних можливостей системи АС "Є-Звітність", яка знаходиться в дослідно-промисловійексплуатації, в частині підтримки електронних цифрових підписів усіх акредитованих центрів сертифікації ключів України.

Враховуючи вищенаведене та відсутність дати набуття чинності змін до нормативних актів, які регулюють, зокрема, питання складання та подання звітності в електронному вигляді із застосуванням АС «Є-Звітність», Казначейство повідомляє, що терміни підключення до системи АС «Є-Звітність» та створення особистих електронних кабінетів подовжуються.

ДКСУ

Зміни до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування

Викладено в новій редакціїї:

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7д, № 7м)

Довідка про направлення асигнувань розпорядникам бюджетних коштів, які підпорядковані іншим головним розпорядникам бюджетних коштів

 

 

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (7)
Марія
02.03.2018
Не кажи "гоп" поки не перескочиш. Ще не всі установи державного та місцевого бюджетів пореєструвалися, не говорячи про створення особистих кабінетів, а вже два місяці назад говорять про складання та подання звітності через систему "Є-звітність "
Яська
03.03.2018
вже око смикаеться
Тетяна Яська
03.03.2018
А мені вже смішно... Як на мене, всі їх новації неможливо не тільки освоїти, але й осягнути одній людині. Кожне "осучаснення" потребує окремої штатної одиниці. Подивіться на наші посадові, типові, по довіднику. Там цих "бзиків" типу е-дати, е-звітності, проззорів та тому подібного немає. Усе нам вішають наказами. Ну і відповідальності додають... П.п.ц, короче.
Оксана
03.03.2018
Треба спочатку удосконалити роботу сайту для такої кількості користувачів, а то неможливо зайти, "глючить", як раніше "Є-дата"
Анатолій
03.03.2018
Накази, розроблення, програми створюють за бюджетні кошти безоплатно, а ключі тільки приватним ТОВ з доходами власникам. Хто вони щасливчики
Таня Анатолій
05.03.2018
Я думаю, Слюз і К
Вікторія
06.03.2018
Божевільня відпочиває!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі