Інформація по темі "" | Публікації по тегу
28.11.23
2660 0
Друкувати
Обране

Набрали чинності зміни до декларації з плати за землю

Нагадуємо, наказом Мінфіну від 26.09.2023 р. № 520 затверджено зміни до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності).

Змінами усунено необхідність самостійного нарахування пені платником плати за землю, виключення з податкової декларації позиції щодо проведення посадовою особою контролюючого органу камеральної пеевірки цієї податкової декларації.

Так, виключено з Податкової декларації:

► рядка щодо визначення суми пені;

► примітки до рядка щодо порядку обчислення суми пені;

► позиції «Ця частина Податкової декларації заповнюється посадовими особами контролюючого органу», у якій зазначаються результати проведення посадовою особою контролюючого органу камеральної перевірки декларації.

Крім того, текст примітки 1 викладено у новій редакції, згідно з якою усувається неоднозначність трактування всієї примітки щодо надання податкових декларацій по кількості адміністративно-територіальних одиниць та відповідно усувається невідповідність цієї примітки примітці 9.

Наказ № 520 набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Цей наказ було опубліковано в виданні "Офіційний вісник України" від 24.11.2023 р, тому наказ № 520 набув чинності з 24 листопада 2023 року.

Тож вперше звітувати за новою формою у 2024 році потрібно буде тим, хто обирає річний період звітування. Водночас, думки ДПС щодо цього питання поки що не оприлюднено.

Джерело:
Бухгалтер 911
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×