Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.01.21
8801 0
Друкувати
Обране

Не пізніше 1 лютого необхідно відзвітувати про виконання квот з працевлаштування осіб, що мають додаткові гарантії у працевлаштуванні

Наказом Мінсоцполітики від 16.05.2013 р. № 271 затверджено Порядок надання роботодавцям територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. 

Порядком передбачено, що відповідну звітність зобов'язані надавати підприємства, установи та організації незалежно від форми власності з чисельністю штатних працівників від 8 осіб не пізніше 1 лютого після звітного року

Роботодавці повинні виконувати норматив працевлаштування громадян, зазначених у ч. 1 ст. 14 Закону України "Про зайнятість населення"  (крім осіб з інвалідністю), у розмірі:

  • 5 % середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік для підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб;
  • не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників для підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" залишилося 10 і менше років.

Відповідальність роботодавця за невиконання квоти: у разі невиконання роботодавцем квоти для працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню з нього стягується штраф за кожну необґрунтовану відмову у працевлаштуванні у межах відповідної квоти у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.

Завантажити форму бланку інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі