Інформація по темі "" | Публікації по тегу
02.09.14
1971 0
Друкувати
Обране

Неприбуткова організація виплатила дохід нерезиденту: як відобразити в податковій звітності?

Спеціалісти ДФСУ в Базі знань відповіли на питання: чи утримують та сплачують податок на доходи нерезидента неприбуткові організації при виплаті доходів на користь нерезидентів та який порядок відображення таких виплат в податковій звітності?

Контролери роз’яснили, що при виплаті доходу нерезиденту неприбутковою організацією  така неприбуткова організація повинна  утримати податок з доходів нерезидента, який перераховується до бюджету.

Крім цього неприбуткові організації повинні подати контролюючому органу Податковий звіт про використання коштів неприбуткових організацій, форма та порядок заповнення якого затверджені наказом Міндоходів від 27.01.2014 р. № 85.

Разом зі Звітом неприбуткові організації, які утримують та вносять до бюджету податок на доходи нерезидентів, мають надати Податкову декларацію з податку на прибуток підприємства, форма якої затверджена наказом Міндоходів від 30.12.2013 р. № 872.

Так необхідно заповнити:

—  рядок 17 «Сума податків, які утримуються при виплаті доходів (прибутків) нерезидентам за звітний (податковий) період» Декларації;

—     додаток ПН до Декларації.

Зверніть увагу, що інші додатки до Декларації не подаються.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі