Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.12.20
9616 3
Друкувати
Обране

Нова статзвітність про борги по зарплаті

Наказом від 21.07.2020 р. № 222 Держстат запровадив нову форму звітності "Звіт про заборгованість з оплати праці" (№ 3-борг (місячна)).

Подавати цей звіт будуть юридичні особи територіальному органу Держстату не пізніше 7-го числа місяця, наступного за звітним. Вперше ця звітність подається за січень 2021 року.

Показники форми № 3-борг включають дані про суми невиплачених нарахувань з оплати праці, кількість працівників, яким заборгували ці виплати, про суми невиплаченої допомоги з тимчасової втрати працездатності.

Не є заборгованістю з виплати заробітної плати не виплачені до кінця місяця суми по розрахунках з оплати праці та суми невиплаченої допомоги з тимчасової втрати працездатності, якщо строк здійснення таких розрахунків на підприємстві встановлено у тому самому місяці, за який проведені нарахування.

Невиплачена сума нарахованої заробітної плати працівникам упродовж наступного місяця після встановленої на підприємстві дати її виплати є заборгованістю з виплати заробітної плати, інформація щодо якої відображається у відповідних рядках звіту. 

Наприклад, якщо звіт за формою № 3-борг складений на 1 травня, то показники форми містять інформацію про суму повністю або частково не виплачених нарахувань з оплати праці за січень–березень звітного року та попередні періоди (звітного та попередніх років).

У разі відсутності на підприємстві заборгованості з виплати заробітної плати та виплат у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності у розділі 1 рядок 2000 містить позначку "V", а всі інші рядки форми не містять даних.

Детальні роз'яснення щодо заповнення форми № 3-борг затверджені наказом Держстату від 12 серпня 2020 року № 19.1.2-12/23-20.

Нагадуємо, на сайті Держстату Ви маєте змогу отримати інформацію про те, які форми статзвітів має подавати Ваше підприємство  упродовж поточного року. Для отримання переліку звітів введіть свій код ЄДРПОУ у форму за посиланням

 

Джерело:
Бухгалтер 911
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
3
...
17.12.2020
Ну да, нам же бухгалтерам немає більше чим зайнятись... Та давайте, щоб вже по кожному працівнику інформацію надавати...
...
17.12.2020
сама непотрібна звітність - це статистична, від неї нічого не залежить...
56
17.12.2020
ЯКЩО ЗАБОРГОВАНОСТІ ПО ЗП НЕМАЄ - новий звіт все одно щомісячно подавати?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі