Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
4131 8
Друкувати
Обране

Об'єднанню звітності з ПДФО та ЄСВ бути: депутати підтримали проекти Законів

На вечірньому засіданні Верховної Ради 11 вересня 2019 року депутатами розглянуто проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб» (№1057).Представляючи даний документ, голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев поінформував, що законопроект розроблений для забезпечення подальшої реалізації податкової реформи, одним із завдань якої є спрощення та уніфікація процедур заповнення та подання платниками податків до контролюючих органів звітності. Зокрема, передбачається об’єднання звітності з єдиного внеску зі звітністю з податку на доходи фізичних осіб, що дозволить скоротити кількість звітів для платників податків – страхувальників (підприємств та самозайнятих осіб).

Профільний Комітет рекомендував прийняти даний законопроект за основу та у цілому з пропозиціями членів Комітету та техніко-юридичними правками.
 
Законопроект у першому читанні за основу підтримали 318 народних депутатів. Строки підготовки до другого читання скорочено на половину.
 
Крім того, народні депутати ухвалили в першому читанні за основу проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб» (№1072).  

Верховна Рада України

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (8)
!!
12.09.2019
В проєкті жодного слова про сам об'єднаний звіт!
бух !!
12.09.2019
який проект Ви читали?
Сова !!
12.09.2019
Яка рада такий і проєкт!
Вадим
12.09.2019
Все як завжди, спочатку приймають, а потім будуть думати як його реалізувати на практиці.
бух Вадим
13.09.2019
Ні, ще хуже -приймають навіть не читаючи про що йде мова!
Оля
12.09.2019
Я здаю 30 звітів 1ДФ (обласна організація), а пенсійний один. Тепер і цих треба 30 щоміця змушена буду робити?
777 Оля
13.09.2019
да
Олег
16.09.2019
Коли вводилась місячна персоніфікація це також ніби полегшення, а переросла в 12 річних персоніфікацій і більше. Скоро сходив ср...ти записав в персоніфікацію. Люба новація у нас переростає в додаткову пусту паперотворчість. Не вірте данайцям дари приносящим.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться