Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
3748 7
Друкувати
Обране

Подали уточнюючу ф. №1ДФ для виправлення ІПН працівника. Чи буде штраф?

Відповідно до п. 119.2 ПКУ неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.


Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 1020 гривень.

Передбачені цим пунктом штрафи не застосовуються у випадках, коли недостовірні відомості або помилки у податковій звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку виникли у зв’язку з виконанням податковим агентом вимог п. 169.4 ПКУ та були виправлені відповідно до вимог ст. 50 ПКУ.

Враховуючи викладене вище, якщо у разі подання податковим агентом уточнюючого податкового розрахунку за ф. № 1ДФ уточнюються реквізити підприємства або вносяться зміни до номеру облікової картки найманого працівника, то до такого податкового агента застосовується відповідальність, передбачена п. 119.2 ПКУ. 

ГУ ДПС у Тернопільській області

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (7)
Анна
18.12.2019
Отака відповідальність у бухгалтера... ненавмисна помилка... помилилися в 1 цифрі коду... виправили до закінчення граничного терміну подання і все, заплати 510 грн. із своєї мінімальної зарплати...((( А зато вчителям 20000 мат.допомоги((( І де справедливість
юля Анна
21.12.2019
++++++++ за репетиторство, а в класі проспівала, як хотіла і пішла
Іра
18.12.2019
якщо виправили до граничного терміну, то штрафів не буде
Валентина
18.12.2019
А якщо, наприклад, у 2 кварталі було помилково завишена сума доходів на лікарняні, то виправити тількі через штраф?
Дмитро
19.12.2019
Нам надійшли листи щастя, що 20 років тому і 3 роки тому було подано звіт в пенсійний(ЄСВ) і в ІПН працівника 1 цифра невірна... що робити з 1ДФ і який штраф буде? Підкажіть будьласка
777 Дмитро
19.12.2019
никакой . но работі по исправлению каждого месяца с поданием скасовуючого и первинного будет дофига .
777 Дмитро
19.12.2019
а тот что 20 лет назад всё в письменном виде , в ручную , в 2-х экземплярах.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд