Інформація по темі "" | Публікації по тегу
21.06.23
3704 3
Друкувати
Обране

Подання довідкового об'єднаного звіту

В який термін подається Розрахунок за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 15.12.2020 р. № 773 з типом форми «Довідковий», у разі виходу працівника на пенсію або для отримання лікарняних, якщо така подія відбувається в середині кварталу?

Наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. № 4 затверджені Форма Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Порядок).

З метою недопущення порушення прав застрахованих осіб на своєчасне отримання пенсійних та соціальних виплат було впроваджено Розрахунок з типом «Звітний» як «Довідковий» та додатки до нього, що містять персоніфіковані відомості, з типом «Звітний» як «Довідковий».

У Розрахунку з типом «Звітний» як «Довідковий» зазначається інформація щодо призначення пенсії застрахованим особам або матеріального забезпечення, страхових виплат (абзац сьомий пункту 1 розділу ІІІ Порядку).

Отже, відповідно до норм Порядку Розрахунок та додатки до нього з типом «Звітний» як «Довідковий» подаються платником єдиного внеску у разі необхідності призначення поза межами звітного періоду застрахованим особам пенсії або матеріального забезпечення, або страхових виплат та містять виключно інформацію щодо таких осіб.

У разі подання додатка «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам» (далі – Додаток 1) у складі Розрахунку з типом «Звітний» як «Довідковий» для призначення пенсії застрахованим особам Додаток 1 має містити відомості для призначення пенсії застрахованій особі, які подаються за період до дати формування заяви на призначення пенсії.

Для призначення матеріального забезпечення, страхових виплат – у разі подання Додатка 1 у складі Розрахунку з типом «Звітний» як «Довідковий» для призначення матеріального забезпечення, страхових виплат Додаток 1 має містити відомості для призначення інших соціальних виплат застрахованій особі.

Відповідно такий принцип застосовується до інших додатків Розрахунку з типом «Звітний» як «Довідковий».

При цьому інформацію щодо осіб, зазначених у Розрахунку з типом «Звітний» як «Довідковий», необхідно також дублювати у Розрахунку за відповідний звітний період.

Терміни подання Розрахунку з типом форми «Довідковий» у разі виходу працівника на пенсію або для отримання лікарняних чинним законодавством не передбачені.

ГУ ДПС у Харківській області

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
3
Жаслан
21.06.2023
не розумію для чого цей довідковий звіт, якщо він ні на що не впливає.
1. Лікраняні ПФУ і без нього приймає, а навіть якщо ти зробиш все правильно і подаси його, то ПФУ все одно не враховує його. Автоматичний розрахунок в заяві-розрахонок не підтягує ті місяці, які подавались в додатковому звіті.
2. Для призначення пенсії, то окрема історія, так як ПФУ не бачть цю інформацію, тому що вона застряла в податковій службі, бо спочатку цей звіт проходить через податкову. І працівники перерахуок пенсії чи саму пенсію отримували тільки після подання вже остаточного звіту.
Моя думка така, щоб повернули все як було, бо роботи по їх словам і менше стало, але це тільки два місяці, а третій місяць нагружений в тричі і то більше, бо 1ДФ потрібно теж розбивати по місяцях.
Світлана
14.07.2023
В заяві-розрахунку (автоматичний розрахунок ПФУ за даними поданої звітності) підтягуються ті місяці, які подавались в довідковому звіті по ЄСВ, якщо довідковий звіт подано до зміни статусу лікарняного на готово до сплати.
Ірина
15.08.2023
Доброго дня, підкажіть як подати звіт по одному працівнику для призначення пенсії
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×