Інформація по темі "" | Публікації по тегу
02.02.17
19832 4
Друкувати
Обране

Подання звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів

Відповідно до статті 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій інвалідів, фізичні особи, в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб, реєструються у відповідних відділеннях Фонду соціального захисту інвалідів за своїм місцезнаходженням і щороку подають цим відділенням звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів.

  
   Порядок подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю, звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів та інформації, необхідної для організації їх працевлаштування, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.07 № 70 «Про реалізацію статей 19 і 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».
   
   Відповідно до вищезгаданого Порядку звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів роботодавці подають (надсилають рекомендованим листом) щороку до 1 березня відділенням Фонду, в яких вони зареєстровані, за формою № 10-ПІ (річна). Форму звітності та Інструкцію щодо її заповнення затверджено наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 10.02.07 № 42 та зареєстровано Міністерством юстиції України від 13.02.07 за № 117/13384.
   
Фонд соціального захисту інвалідів

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
4
Порохобот
02.02.2017
Чому не можна подати звіт в електронному вигляді? Електронну звітність запровадили, а за весь цей час організувати подачу всіх звітів так і не можуть.
Коля
02.02.2017
Багато осіб непенсійного віку взагалі не мають ні зарплат, ні пенсій ,-- звільнені з роботи у зв"язку з "ліквідаціями" державних установ , тобто з ініціативи держави, по незалежним від працівників причинам позбавлені засобів існування, тому вимушені жити на утриманні своїх сімей.---------------------------- ----------------------------------------------------------------------------- І як же їм не порадіти за працюючих пенсіонерів, які будуть тепер отримувати підвищені зарплати і пенсії.
Луна
08.02.2017
Кому треба ця інформація 02 лютого, коли термін її подання до 01 лютого?
Анна Луна
10.02.2017
Вы ошиблись, до 1 марта нужно подать.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі