Припинено супроводження ПЗ "Податкова звітність" (ОПЗ)

Державна фіскальна служба України повідомляє про припинення супроводження програмного забезпечення «Система формування та подання до органів ДФС засобами телекомунікаційного зв’язку податкової звітності, податкових накладних та реєстрів податкових накладних в електронному вигляді» (ОПЗ) у зв’язку з дублюванням характеристик зі Спеціалізованим клієнтським програмним забезпеченням для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності».


За функціональністю Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» має додатково можливість формувати і відправляти статистичну звітність та звітність до Пенсійного фонду та можливість накладання електронного цифрового підпису.

 

ДФСУ

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (9)
Татьяна
24.03.2017
Учиться, учиться, учиться, как завещал... Учиться осваивать новый план счетов, учиться осваивать новую первичку, учиться осваивать новую отчетность, учиться осваивать новые программы и так до бесконечности. А когда работать?
Олег Татьяна
24.03.2017
"Єдине вікно" не нова програма, вона створена на базі ОПЗ. Так, що проблем не буде.
Татьяна Олег
24.03.2017
У меня уже сознание ставит "блокаду" в голове при словах "нове програмне забезпечення" . Любую программу нужно осваивать, умение работать в любой программе не врожденное и даже не передается половым путем, извините. Вот такая психосоматика получается.
Маша
24.03.2017
що це значить?
Татьяна Маша
27.03.2017
Це значить, що паралельно освоєнню нового плану рахунків, нових форм квартальної звітності і всього, що з цим пов"язано, доведеться навчатися працювати в програмі «Єдине вікно подання електронної звітності». Ну, вичайно, це тим установам, яким не профінансували навіть М.Е.DOK.
Бухгалтер
24.03.2017
"Не дай Бог вам жить во время перемен!!! " За 25 років сформувалась дика, майже ворожа, реакція на все нове від влади(реформи), саме найголовніше , що зовсім не зрозуміло коли ми нарешті оберемо вірний напрямок????!!!!!! Страшенна втома, бухгалтери мене зрозуміють..... Працюєш, все рівно, що ходиш по замінованому полю.
Ірина
28.03.2017
В мене слова "зміни", "нове" визивають депресію і глуху злобу на цілу армію чиновників, яким наверное, дали завдання, що ми живемо в європейському обществі,"по-новому" і треба все время щось міняти, що б народ думав"у нас ідуть реформи" Але це ж неможливо, це ж маячня!!!Яке покращення життя від нової податкової звітності?????Коли це закінчиться?І всі зміни нам доводять за 2 дні до квартальної звітності.
ЄВГЕН
28.03.2017
"І всі зміни нам доводять за 2 дні до квартальної звітності."
інформація на сайті ДФС була 23 квітня, тиждень до кварталки, тимбільше поки в ОПЗ актуальні бланки можете користуватися, актуальний перехід буде коли оновлять бланки а в ОПЗ вже не діючі, найбільше змін перед річною звітністю, отже до січня можна використовувати ОПЗ.

ПС. Раджу використовувати ФріЗвіт, для бюджетників там всі звіти є, мас використовую, вже більше півроку в ОПЗ і не заглядав.
Татьяна ЄВГЕН
28.03.2017
За то, что Вы доводите до нашего сознания (именно не до сведения, а до сопротивляющегося уже всем новшествам мозга) всю современную нормативку - огромное человеческое СПАСИБО! И, я уверена, с каждым комментарием бухгалтера Вам желают добра и здоровья, от всей души. Ведь мы практически брошены в одиночку перед лавиной законодательных новостей.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі