Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.11.16
6089 4
Друкувати
Обране

Про нові технологічні сертифікати шлюзу приймання звітності ДФС

ДФС на своєму сайті проінформувала

АЦСК ІДД ДФС сформовано нові технологічні сертифікати шлюзу приймання та обробки електронної звітності ДФС, які необхідно буде використовувати з 15.11.2016 р. при поданні електронних звітів до ДФС. 

  • підписання повідомлень ДФС (квитанцій, інформаційних розсилок, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для накладання електронного цифрового підпису: SFS_1.cer
  • зашифрування повідомлень на ДФС (звітність, договори, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для шифрування: SFS_2.cer

www.acskidd.gov.ua/news

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
4
Євген
10.11.2016
Хто користується Фрізвітом або ОПЗ http://opz.org.ua/index.php?name=Files&op=cat&id=11 може скористатися чудовою, простою у використанні програмою ZvitOK, доречі вона вже підтримує нові сертифікати, на відміну від платних аналогів. Форум для обговорення http://zvitok.ukrbb.net/ Скачати можна за посиланням https://goo.gl/hd5QM7 ПС. Підтримує ключі ДФС, Мастеркий, Приватбанк, конвертовані ключі ЦСК Україна. При імпорті звіти перевіряються автоматично на структурні помилки, розірвані пакети звітів можна об'єднати простим перетягуванням додатка на декларацію. Самостійно оновлюється до новіших версій. Спробуйте не пожалкуєте, успіхів у не легкій роботі бухгалтера.
Тетяна
11.11.2016
Євгеній, дякую. Буду пробувати і цю. Тільки не зрозуміла з Вашого повідомлення вона платна чи ні? І ще по нових технологічних сертифікатах шлюзу приймання та обробки електронної звітності ДФС користувачам не потрібно робити ще якийсь ключ?
Євген
11.11.2016
Програма безкоштовна, є форум, можна давати пропозиції по функціональності і підтримці ключів. Стосовно сертифікатів, платнику нічого робити не потрібно, тільки оновити програму для підписання і відправки звітності...коли розробники цих програм випустять оновлення з новими сертифікатами.
Наталя
14.11.2016
Євгеній, дякуємо. Попробуємо при нагоді. Скачала.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі