Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.11.16
5448 4
Друкувати
Обране

Про нові технологічні сертифікати шлюзу приймання звітності ДФС

ДФС на своєму сайті проінформувала


АЦСК ІДД ДФС сформовано нові технологічні сертифікати шлюзу приймання та обробки електронної звітності ДФС, які необхідно буде використовувати з 15.11.2016 р. при поданні електронних звітів до ДФС. 

  • підписання повідомлень ДФС (квитанцій, інформаційних розсилок, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для накладання електронного цифрового підпису: SFS_1.cer
  • зашифрування повідомлень на ДФС (звітність, договори, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для шифрування: SFS_2.cer

www.acskidd.gov.ua/news

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(4)
Євген
10.11.2016
Хто користується Фрізвітом або ОПЗ http://opz.org.ua/index.php?name=Files&op=cat&id=11
може скористатися чудовою, простою у використанні програмою ZvitOK, доречі вона вже підтримує нові сертифікати, на відміну від платних аналогів.
Форум для обговорення http://zvitok.ukrbb.net/
Скачати можна за посиланням https://goo.gl/hd5QM7
ПС. Підтримує ключі ДФС, Мастеркий, Приватбанк, конвертовані ключі ЦСК Україна.
При імпорті звіти перевіряються автоматично на структурні помилки, розірвані пакети звітів можна об'єднати простим перетягуванням додатка на декларацію. Самостійно оновлюється до новіших версій.
Спробуйте не пожалкуєте, успіхів у не легкій роботі бухгалтера.
Тетяна
11.11.2016
Євгеній, дякую. Буду пробувати і цю. Тільки не зрозуміла з Вашого повідомлення вона платна чи ні? І ще по нових технологічних сертифікатах шлюзу приймання та обробки електронної звітності ДФС користувачам не потрібно робити ще якийсь ключ?

Євген
11.11.2016
Програма безкоштовна, є форум, можна давати пропозиції по функціональності і підтримці ключів.
Стосовно сертифікатів, платнику нічого робити не потрібно, тільки оновити програму для підписання і відправки звітності...коли розробники цих програм випустять оновлення з новими сертифікатами.
Наталя
14.11.2016
Євгеній, дякуємо. Попробуємо при нагоді. Скачала.

Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн