Інформація по темі "" | Публікації по тегу
28.04.21
12693 8
Друкувати
Обране

Проблемні питання прийняття об’єднаної звітності в стані “Новий звітний”

Розробник програмного продукту для подання звітності Арт-Звіт звернувся до своїх користувачів:

наразі є багато звернень щодо помилки з текстом: “Помилка Для Податкового розрахунку (крім тип “Звітний”) в загальній частині рядки 07 – 110 не заповнюються” під час подання у стані «Звітний новий» звіту J/F0510506 – Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок).

Доводимо до Вашого відома, що звітні форми, доступні для користувачів в програмі, реалізовано згідно шаблонів та схем контролю до них, оприлюднених на сайті ДПСУ.

Згідно вище згаданої схеми контролю для головного звіту Розрахунку, рядок 07 – код основного виду економічної діяльності, за схемою поле [HKVED] – є обов’язковим до заповнення, проте в п. V. Порядок проведення коригувань зазначено, що для проведення коригувань платнику податків необхідно сформувати та подати Розрахунок з типом «Звітний новий» або «Уточнюючий», який має містити обов’язкові реквізити, визначені в рядках 01-05 та у рядку 031 для платників єдиного внеску, а також інформацію про додатки, у яких буде проводитись коригування, та їх кількість, що визначені в рядку 06 цього Розрахунку. При цьому додатки, інформація щодо яких не коригується, у рядку 06 не вказуються та відповідно не подаються.

Таким чином ПФУ реалізовало такий контроль: “Для Податкового розрахунку (крім тип “Звітний”) в загальній частині рядки 07 – 110 не заповнюються”, що в свою чергу суперечить вимогам схеми контролю, яку оприлюднило ДПСУ.

Тож маємо колізію, звіт проходить перевірку схеми контролю в ДПСУ і за результатми перевірки формується успішна квитанція №1, а ПФУ, формує негативну квитанцію №2 з текстом помилки “Помилка Для Податкового розрахунку (крім тип “Звітний”) в загальній частині рядки 07 – 110 не заповнюються”.

Нагадаємо, що обробка об’єднананої звітності здійснюється в рамках «Єдиного вікна».

Принцип роботи «Єдиного вікна» базується на тому, що пакет звітності передається для обробки до системи ДПСУ, звіт проходить етап перевірок щодо відповідності вимогам згідно схем контролю, якщо обробка вдала і перевірки пройдені, формується успішна квитанція №1, пакет звіту архівується на рівні системи ДПСУ і передається до ПФУ.

ПФУ здійснює остаточну перевірку таких пакетів звітів, за результатами перевірки всіх необхідних контролів, реалізованих ПФУ, формується квитанція №2, яка передається до системи ДПСУ.

Система ДПСУ формує узагальнюючу квитанцію №2, яка за допомогою Єдиного вікна надсилається платнику податків. 

Арт-Звіт

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
8
ірен
28.04.2021
Це все зрозуміло. І по факту так воно і є. Але як бути? Коли ПФУ збирається вносити зміни?
Юля
05.05.2021
а чому тут не напишите?сьогодні проблема та сама, не приймається, бо вказаний КВЕД... а коли ж виправлять? вже закінчується термін подачі...
Ирина
28.04.2021
Коллеги, это только мне противно, что на нас продолжают тренероваться как "на кошках"?
!!
29.04.2021
Рядок 07 (КВЕД) вже не обов'язковий, видається тільки попередження!
Бух !!
30.04.2021
если не заполнять квед, приходит такая ошибка Опис помилки: "Код КВЕД": "" нарушает ограничение minLength для "4". Не удалось проанализировать элемент "Код КВЕД" со значением ""..
Яна
30.04.2021
І коли цю колізію устранять. Це ужас. Не приймає відкориговану звітність.
Алла
30.04.2021
ДОбрый день. Кто-то смог сдать отчет? у меня ту же выдает ошибку
Ива
10.05.2021
Сдаю нову звітну пише ось таке: Помилка Для Податкового розрахунку (крім тип "Звітний") в загальній частині рядки 07 - 110 не заповнюються. Что делать????
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі