Інформація по темі "" | Публікації по тегу
Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
7114 7
Друкувати
Обране

Протягом місяця змінять Звіт з ЄСВ заради електронних трудових книжок

Електронна трудова книжка замінить свій паперовий аналог


Уряд визначив порядок обліку трудової діяльності працівника, фізичної особи - підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі (постанова КМУ від 27.11.2019 р. № 1084).

Тож дані, які містить реєстр застрахованих осіб, прийматимуть для підтвердження трудового стажу під час укладання трудового договору, призначення пенсій та для інших цілей, передбачених законодавством.

Мінфін в місячний строк перегляне форму звіту з ЄСВ задля появи в ньому граф для обліку відомостей про посади, кваліфікацію та умови праці застрахованих осіб.

Порядок № 1084 передбачає, що відомості про трудову діяльність працівника подають ПФУ через веб-портал електронних послуг у вигляді сканованих копій документів з обов'язковим накладенням страхувальником або працівником кваліфікованого електронного підпису. Зазначені відомості можуть бути подані також в оцифрованому вигляді. Вимоги до формату інформації встановить ПФУ.

Повідомлять застрахованій особі про виявлені випадки відсутності в трудовій книжці необхідних записів або неправильних чи неточних записів про періоди роботи, або інші розбіжності (зокрема за періоди страхового стажу після 1 липня 2000 р. за даними реєстру застрахованих осіб) через її електронний кабінет на веб-порталі електронних послуг ПФУ.

Проте задля повного втілення в життя обліку трудової діяльності в електронній формі необхідно прийняти законопроект № 2686, який 27.12.2019 р. уряд подав до Ради. Він має скасувати паперові трудові книжки працівників.

В результаті під час прийняття на роботу не вимагатимуть трудову книжку. Натомість можна подавати інформацію (резюме) про отримання спеціальних знань, досвід роботи за професією (посадою), наявність і застосування професійних навичок, виконувані роботи (надані послуги) у довільній формі, а також характеристики, рекомендації та інші документи, що характеризують попередню роботу.

ligazakon.net

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (7)
Ната
03.01.2020
Давайте тепер бухгалтер по зарплаті і трудові книжки буде вести... зробили б окремий звіт по кадровим питанням для відділу персоналу, задовбали вже своєю 5ю таблицею
Голов. бух
03.01.2020
Ну нормальные там на верху в ЦБ например 1000 работающих ,кто этой дурней будет заниматься
оксана
04.01.2020
так...так...ще на бухгалтера кадри повішайте...за 0 цілих і 0 десятих зарплати
світлана оксана
08.01.2020
так чого ж ви працюєте за 0,0 ?
Оля
08.01.2020
Если и это на меня навешают, - точно уволюсь! У меня 8 кадровиков не понятно чем занимаются, а я один бухгалтер!
hh
08.01.2020
почему бухгалтер должен вести трудовые книжки? уже все навешали!!!
Тамара
10.01.2020
как "за выслугу лет" бухгалтерам дать - так не заслужили, а как кадровую работу на бухгалтера вешать - нормально!!! и эту ответственность на бухгалтера надо переложить!!!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться