Нашi сайти:

REPORT – сервіс майбутнього. Як інновації спрощують роботу зі звітністю

Популярні системи звітності вже давно не відповідають вимогам сучасності. Адже головна вимога сьогодення – швидкість роботи та її ефективність. Тож більшість бухгалтерів відмовляються від роботи з важкими програмами, що постійно потребують оновлень, і переходять на легкі онлайн-сервіси.


Дедалі більше представників бізнесу всіх форм власності переходять на REPORT – онлайн-cервіс підготовки та подання звітності. Це надійний сервіс для бухгалтерів і підприємців, який розробила компанія ЛІГА:ЗАКОН – лідер ринку інформаційно-правових і сервісних рішень України.

Нижче розглянемо основні переваги REPORT, що сприяють такій високій динаміці розвитку. 

Надійність і безпека

Надійності сервісу REPORT його розробники приділяють велику увагу. Усі дані містяться й оновлюються на захищених серверах компанії. Безпечне передання даних користувачів забезпечує SSL-сертифікат. Користувачам немає потреби встановлювати на свій ПК програми для роботи із сервісом REPORT й оновлювати їх, що позбавляє від потенційних ризиків.

Сервіс-провайдер ЛІГА:ЗАКОН забезпечує актуальність даних і високий рівень захисту. 

Зручність

Користувачі REPORT відзначають, що їхня ефективність роботи помітно зросла після початку роботи із сервісом. Безцінною його перевагою є можливість працювати з будь-якого пристрою та з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету. Є можливість працювати з документом одразу кільком учасникам незалежно одне від одного. Мобільність – основна ознака сучасності.

До того ж під час заповнення форм частина інформації автоматично підтягується з профілю компанії й довідників, що позбавляє від рутинного передруковування одного й того самого тексту. А доречні підказки й нагадування зменшують ризик помилок. 

Інформаційна підтримка

Підказки – це одна з найбільш вражаючих переваг сервісу REPORT, про які на ринку вже складають легенди. "Хіба що звіти сам не заповнює", – жартують бухгалтери.

Інтеграція з найповнішою структурованою базою нормативно-правових актів України дає змогу бухгалтерам безпосередньо в сервісі бачити потрібну інформацію. Довідники користувача "Контрагенти", "Номенклатура", "Працівники", прості алгоритми й підказки під час заповнення, автоперевірка – усе це не лише заощаджує час, а й страхує бухгалтера від помилок під час заповнення звітності. Також у REPORT є можливість перевірити статус підприємства-контрагента, наприклад, чи є воно платником ПДВ на дату запиту.

Додатковий бонус – консультації від професійних фахівців онлайн, у чаті та в телефонному режимі. 

Функціонал

Функціонал REPORT відповідає потребам як приватних підприємців, так і великих компаній. Причому є унікальні приклади, коли індивідуально під потреби великих підприємств і в тісній кооперації з ними продукт було модифіковано, щоб відповідати їхнім вимогам. Це ще одна безперечна перевага і для великих специфічних бізнесів, і для бюджетних установ.

Перелічити все, що можна робити в REPORT, – складно. Ми ж спробуємо зупинитися на головних можливостях сервісу:

  • направлення в передбаченому українським законодавством порядку документів (звітів, запитів, податкових накладних, акцизних накладних тощо) до контролюючих органів або контрагентам;
  • імпорт та експорт документів з інших програм (*.xml, *.dbf);
  • робота з усіма електронними ключами (ЕЦП);
  • інформація про статуси звітних документів;
  • кількість компаній-платників в одному кабінеті згідно з обраним пакетом;
  • функція збереження даних, що дає можливість відновити навіть втрачену через збої інтернет-зв'язку інформацію. 

Сервіс настільки динамічно розвивається, що перелічити всі його функції неможливо. Команда професіоналів постійно доопрацьовує й удосконалює його характеристики, зважаючи на побажання бухгалтерів і найкращих експертів ринку. 

Клієнтоорієнтованість

Команда REPORT прагне дати своїм клієнтам найкращий продукт на ринку. Крім функціонального та зручного сервісу, на сайті REPORT постійно з'являється інформація про нові акції й подарунки для абонентів, про актуальні цікаві події й онлайн-семінари, доступ до яких є у всіх, хто зареєстрований у сервісі. Клієнтоорієнтованість і турбота про клієнта – це те, що вирізняє справді сильні бренди. І саме це дає підстави вважати, що REPORT – сервіс майбутнього. 

Протестуйте REPORT від ЛІГА:ЗАКОН протягом перших 30 днів безкоштовно, і ви більше не зможете відмовитися від його зручного функціонала.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (4)
qwerty
28.11.2017
Несіть ваші грошики....
Report
28.11.2017
Протягом перших 30 днів користуватися сервісом REPORT можна абсолютно безкоштовно. До того ж, зареэстровані користувачі зможуть безкоштовно переглянути онлайн-трансляцію семінару про Системи оплати праці та перевірки Держпраці 30 листопада.
qwerty Report
28.11.2017
Дякуємо, звичайно, але ж на 11 міс. треба десь грошики взяти, тому - безкоштовна EDZV від податкової, то наше фсьо (хоч і зроблена через о...пу)
ир Report
29.11.2017
не користуватися, а тестувати)) це зовсім різні поняття) за тестування ПЗ тестувальникам ще й платять взагалі-то))
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі