Інформація по темі "" | Публікації по тегу
28.11.22
3941 0
Друкувати
Обране

Роботодавці не подаватимуть звіт про працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії

Законом України № 2622-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці" вилучено норму про подання роботодавцями до центрів зайнятості інформації про працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. та розрахунок квоти для таких категорій громадян.

У зв'язку з цим буде скасовано Порядок надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Цю звітність роботодавці з чисельністю штатних працівників від 8-ми осіб мали подавати щорічно до 1 лютого.  

Відповідний проєкт наказу Мінекономіки оприлюднено на сайті СПО профспілок

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×