Щодо подання звітності по лікарняним та витратами, зумовленими похованням за 2016 рік

Настав термін подачі звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням за 2016 рік.


Відповідно до п. 2 та п. 8 част. 2 ст. 15 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 р. № 1105-XIV (зі змінами та доповненнями) та п. 3.1, п. 4.1 “Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням”, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 18 січня 2011 року за № 4 (далі — Порядок № 4), страхувальники зобов’язані формувати та подавати до органів Фонду звітність щодо коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням.

Згідно з додатком 1 до Порядку № 4 звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням подається за формою Ф4-ФСС з ТВП до робочого органу ФСС ТВП за місцем обліку. 
Страхувальники зобов’язані складати та подавати звіт не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця, тобто за 2016 рік– до 20 січня 2017 року (включно).

За неподання або несвоєчасне подання встановленої звітності передбачена адміністративна відповідальність.
Так, статтею 165-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено, що неподання або несвоєчасне подання встановленої звітності посадовими особами підприємств, установ, організацій, фізичними особами, які використовують найману працю, тягне за собою накладення штрафу від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з правопорушень, зазначених у частині першій цієї статті, тягнуть за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Завантажити бланк звіту 

 

Лівобережна дирекція КМВ ФСС з ТВППомітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (5)
олена
11.01.2017
чи подається даний звіт якщо ні лікарняних ні допомоги на поховання у звітному році не було?
Євген олена
11.01.2017
Якщо нічого не було то нічого і не подаємо!
Вадим
11.01.2017
Здається не потрібно, але краще самі почитайте Порядок складання Ф4 або подзвоніть у своє відділення фонду.
Андрій
11.01.2017
4.3. Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП не подається у разі:

відсутності у страхувальника зобов’язання перед Фондом по субрахунках, на яких ведеться облік розрахунків з Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на початок кожного звітного кварталу та оборотів по субрахунках у звітному кварталі;

наявності зобов’язання Фонду перед страхувальником на початок року та відсутності оборотів по субрахунках, на яких ведеться облік розрахунків з Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у звітному кварталі.
))) Андрій
11.01.2017
дякую!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі