Щодо самостійного виправлення помилок у розрахунку за ф. № 1ДФ

Якщо податковий агент самостійно виправляє помилку, яка призвела до зменшення податкового зобов'язання з ПДФО і військовому збору, то він повинен на суму несвоєчасно сплаченого податку нараховувати пеню згідно зі ст. 129 ПКУ, інформує ЛІГА:ЗАКОН.


Крім того, якщо податковий агент самостійно на основі здійсненого перерахунку, який проводився відповідно до п. 169.4 ПКУ, виявляє помилки щодо нарахованого (перерахованого) військового збору і вносить відповідні зміни до податкового розрахунку за формою № 1ДФ, то такий податковий агент повинен сплатити штраф в розмірі 510 грн (при повторному порушенні - 1020 грн), оскільки перерахунок проводиться виключно для визначення правильності оподаткування ПДФО.

Одночасно уточнюючий податковий розрахунок подається для коригування податкового розрахунку після закінчення терміну його подання. Такий податковий розрахунок може подаватися як за звітний період, так і за попередні періоди.

Для проведення коригування в ф. № 1ДФ необхідно виключити рядок, в якому було допущено помилку. Для вилучення одного помилкового рядка з попередньо введеної інформації, потрібно повторити всі графи такого рядка і у графі 9 вказати "1" - на вилучення рядка.

Після чого для введення нового рядка з відображенням правильної суми податку потрібно повністю заповнити всі його графи і у графі 9 вказати "0" - на введення рядка.

 

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (4)
Вадим
23.12.2016
Корегуй, не корегуй, все одно отримаєш штраф.Який сенс подавати уточнюючий розрахунок, підставляти себе під штраф і полегшувати роботу фіскалам.
Юля Вадим
26.12.2016
Полностью соглашусь, даже аудиторы рекомендуют не высовываться. Если обнаружат фискалы, то 510 заплатишь. А обнаружишь сам -510, а потом 1020 грн. Вот не довнесла одного ФОПа, можно сделать уточняюший расчет , НДФЛ не изменится, но нет смысла.
В.
26.12.2016
Полностью согласна.Начислили и перечислили правильно, все заплатили, нашли техническую ошибку по военному сбору, откорректировали.Ущерба нет, все верно сделано-штраф 510 грн, камералка, и. тд.Какая камеральная, если сам налогоплательщик нашел ошибку. Нельзя работать честно-единственный вывод из всего, налогов не будет больше-их будет МЕНЬШЕ!

Порохобот
28.12.2016
Вывод один, 1дф лучше вообще не править, меньше штрафов будет. А найдет ли проверка ошибку это еще вопрос.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі