Інформація по темі "" | Публікації по тегу
13.09.23
3499 2
Друкувати
Обране

Тук-тук. Це квартальна фінансова звітність. Ви готові?

Друзі, настає пора квартальної звітності і бухгалтери діляться на 2 типи. Ті, хто готовий, і ті, хто ще ні. До якої групи належите ви? А чи хотіли б ви завжди бути готовими? Розповідаємо, як це зробити.

Нагадаємо: за результатами 3 кварталу 2023 року бюджетні організації подають тільки Баланс (форма № 1-дс) та Звіт про фінансові результати (форма № 2-дс)

Ці форми звітів були затверджені за НП(С)БОдс 101. Основні критерії їх формування та подачі визначені у Порядках № 307 і № 419

Ви можете заповнювати ці форми окремо, перед подачею звітності, а можете вести бухоблік у програмі, і ці форми будуть заповнюватись автоматично. Ще й буде можливість експортувати їх в файли для подачі в ДКСУ. 

Як це зробити? 

Все дуже просто. Щоб полегшити свою бухгалтерську роботу вам необхідна програма FIT-Бюджет . Вона буде чітко та обережно працювати з усіма вашими операціями та допомагати вам у роботі. 

Що треба щоб почати?

Щоб почати працювати з програмою вам необхідно просто перейти на сайт fit.com.ua, залишити заявку та одразу отримати доступ до демо-версії. 

Можна 100 разів про це чути, але не спробувати жодного разу. А можна почати просто зараз. Не втрачайте свій шанс бути готовим до наступної квартальної звітності.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
Наталя
13.09.2023
Цікаво кому і для чого дійсно потрібна та квартальна фінансова звітність бюджетних установ ? Адже вони є неприбутковими, не випускають акцій. Хто і які рішення приймає на основі фінансової звтності бюджетних установ?
Крім того основна фінансова інформація міститься в бюджетній звітності (заборгованість, видатки, фінансування, надходження).
Можна зробити для бюджетних установ фінансову звітність тільки річною.
Ну і смішно звучить для бюджетних установ назва форми 2-дс "Звіт про фінансову результати". Які фінансові результати можуть бути у неприбуткової установи?
NeProzorro Наталя
13.09.2023
Та нікому та фінансова звітність не потрібна, як і більша частина іншої звітності.
Маємо приклад закупівель- і оприлюднюють, і звітують, і купу паперчиків по закупівлях оформлюють, а порушення і зловживання все-рівно є.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі