Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
4054 6
Друкувати
Обране

Уточнюючий розрахунок за ф. 1 ДФ подано з метою зміни ІНН отримувача доходу: чи буде штраф?

Чи застосовується відповідальність згідно п. 119.1 ПКУ, якщо податковий агент подає уточнюючий податковий розрахунок за ф. № 1ДФ з метою вилучення помилкової інформації щодо нарахованого доходу на користь однієї ФОП та введення інформації щодо іншої ФОП, при цьому сума нарахованого та виплаченого доходу не змінюється?


У разі подання податковим агентом уточнюючого податкового розрахунку за ф. №1ДФ, відповідно до якого вилучається помилкова інформація щодо нарахованого доходу на користь однієї фізичної особи – підприємця та вводиться інформація щодо іншої фізичної особи – підприємця, при цьому сума нарахованого та виплаченого доходу не змінюється, тобто вносяться зміни до номеру облікової картки платника податку, то до такого податкового агента застосовується відповідальність передбачена п. 119.1 ПКУ у вигляді штрафу у розмірі 1020 гривень.

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 2040 гривень. 

Категорія 103.26 «ЗІР»

Шановні користувачі! Тепер ви можете дізнаватися всі останні новини порталу Бухгалтер.com.ua першими в TELEGRAM і VIBER спільнотах! Більш детально за посиланням.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (6)
Олег
23.06.2020
Виправив помилку -100% отримаєш штраф, не виправив- є шанс , що помилку не виявлять або спливуть терміни давності. Навіть кримінальним злочинцям пом"якшують покарання якщо вони визнають свою вину і стають на шлях виправлення, а бухгалтеру за усунення помилок тільки збільшують відповідальність.
Анна
23.06.2020
скоро будет-расстрелять....
Анна
23.06.2020
Гнилая страна, не знают с кого уже эти штрафы содрать, но страдают почему то одни бухгалтера
12345
24.06.2020
Джанни Родари, "Чипполино": "За последнее время доходы нашего государства уменьшились. После того как был введён налог на воздух, вы стали меньше дышать! Это возмутительно! Молча-а-а-ать! Кроме того, вводится новый налог на осадки: за обыкновенный дождь — 100 лир, за проливной дождь — 200 лир, с громом и молнией — 300 лир. Молча-а-а-ать!" transparent_pxl.png
Елена
24.06.2020
Нашел,исправил,чтоб всем было хорошо, а тебе плохо!ОТЛИЧНО!!!
Татьяна
26.06.2020
Бухгалтер себе не враг чтоби нарочно ошибаться, ошибки у бухгалтера от большого обьема работи, а на ето всем наплевать.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд