Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
14345 8
Друкувати
Обране

В яких випадках повідомлення про прийняття робітника на роботу не складається

Рівненське управління Головного управління ДФС у Рівненській області нагадує, що роботодавець до початку роботи найманого робітника зобов’язаний повідомити органи ДФС про прийняття працівника на роботу.


Повідомлення про прийняття працівника на роботу (далі – Повідомлення) складають при укладанні безстрокового трудового договору, строкового трудового договору (на визначений строк, установлений за погодженням сторін; на час виконання певної роботи, з сезонними або тимчасовими працівниками), контракту.

Порядок повідомлення про прийняття працівника на роботу Державній фіскальній службі та її територіальним органам визначено постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413.

Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою – підприємцем до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

  • засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
  • на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
  • на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Інформація, що міститься у Повідомленні, вноситься до реєстру страхувальників та реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями.

Слід зазначити, що Повідомлення у разі заключення цивільно-правового договору не складається, тому що при цьому не укладається трудовий договір та, відповідно, відсутні трудові відносини.

Водночас, за фактичний допуск одного працівника до роботи без трудового договору, оформлення його не на повну ставку у разі фактичного виконання роботи цілий день або за виплату заробітної плати у «конверті» згідно з ст. 265 Кодексу законів про працю від 10 грудня 1971 року № 322-VIII із змінами та доповненнями працедавці у 2019 році сплатять тридцятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення, а саме 125190 гривень.

Крім того, ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення України від 07 грудня 1984 року № 8073-X із змінами та доповненнями передбачено адміністративну відповідальність на керівника підприємства від 8500 грн. до 17000 грн. за фактичний допуск працівника без трудового договору.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (8)
Людмила
25.04.2019
У нас, в дитячих садках, тимчасово працюють внутрішні сумісники, 0,25 ставки, на час хвороби основних працівників, ми повинні на них також повідмляти ДФС? Їх дуже багато, особливо в зимовий період.
bh Людмила
25.04.2019
якщо приймаєте їх саме сумісництвом, а не суміщенням, то треба
Ольга
26.04.2019
на внутрішнє сумісництво не подається
Марина Ольга
26.04.2019
На внутренее совместительство так-же подается уведомление по коду 2 (без трудовой книжки). Приказ необходимо делать правильно, не догрузить, а принять на 0,25 ст. на должность... по внутреннему совместительству с ... Есть разъяснения по этому поводу на бух.сайтах, еще консультировалась в налоговой и у аудитора.
Вікторія Марина
02.05.2019
А як його потім відобразити у звіті з єсв? Двіччі у табл.6 за тим самим параметром видає помилку, а якщо внесено у табл.5 то у працівника в 6-тій таблиці зменшується кількість днів у трудових відносинах
Тетяна Вікторія
02.05.2019
В звіті єсв дні ставите в рядку де основне місце роботи та ознаку трудової книжки, за внутр. сумісництвом дні не ставите та ознаку труд. книжки не ставите, ставите ознаку неповний робочий час.
Valentuna
26.04.2019
Чи подається повторно повідомлення, якщо працівник був увільнений на період виборчої комісії, так як по звіту ЄСВ показуємо дати звільнення і прийняття
Тетяна Valentuna
02.05.2019
ні, ви ж його не звільняли, в трудовій книжці не робили записи
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд