Видобута корисна копалина не реалізується у звітному кварталі , а зберігається на складі: що з податковим розрахунком?

Спеціалісти ДФСУ в Базі знань роз’яснили як заповнювати поле 6 додатка 2 до розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин (у відносних показниках), якщо у звітному кварталі видобута корисна копалина не реалізується, а зберігається на складі.


Фіскали зазначили, що у разі коли видобута корисна копалина у звітному кварталі не реалізується, а зберігається на складі, то суб'єкт господарювання не здійснює обчислення вартості одиниці видобутої корисної копалини за фактичними цінами реалізації і рядки 6.1 - 6.1.3 поля 6 додатка 2 до податкового розрахунку за звітний квартал прокреслюються.

У цьому випадку вартість одиниці видобутої у звітному кварталі корисної копалини обчислюється за розрахунковою вартістю і заповнюються рядки 6.2 - 6.2.6 поля 6 додатка 2 до податкового розрахунку.

Також фіскали нагадали, що Додаток 2 до податкового розрахунку «Розрахунок податкового зобов'язання з плати за користування надрами для видобування корисних копалин (у частині корисних копалин, для яких затверджено ставки у відносних показниках)»  складається платником окремо:

— для кожної категорії запасів корисних копалин, що визначають об'єкт оподаткування, з яких платником видобуто такі корисні копалини;

— для кожного виду корисних копалин, назва яких зазначається платником у рядку 3.3 цього додатка у випадку обчислення податкових зобов'язань для такого виду корисних копалин, для якого ставка плати встановлена для вартості видобутих корисних копалин.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі