Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
4457 10
Друкувати
Обране

Виявлено декілька помилок у формі № 1ДФ : будуть штрафувати за кожну з них?

Нормами п. 119.2 ПКУ неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них ПДФО (далі – податок), якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку


 

- тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення,

- тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 1 020 гривень.

Передбачені п. 119.2 ПКУ штрафи не застосовуються у випадках, коли недостовірні відомості або помилки у податковій звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку виникли у зв’язку з виконанням податковим агентом вимог п. 169.4 ПКУ та були виправлені відповідно до вимог ст. 50 ПКУ.

З урахуванням вищевикладеного, у разі виявлення в ході документальної перевірки порушень, зазначених у п. 119.2 ПКУ, до платника податків застосовується штраф у розмірі 510 гривень.

При цьому, відповідальність застосовується до загальної кількості порушень, зазначених абз. 1  п. 119.2 ПКУ, а не до кожного порушення окремо. 

ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (10)
Вадим
08.07.2019
Якщо податки сплачені в повному обсязі, а помилка тільки в звіті, штрафів бути не повинно або суто символічно в кілька неоподаткованих мінімумів. Але ми продовжуємо працювати в традиціях совково-бюрократичній системи, головне правильно заповнити папірець.
Карл Вадим
08.07.2019
Саме цікаво , що наши слуги народа при владі, не несуть ніякої відповідальності за всі свої помилки допущені в своїй діяльності та в прийнятті законодавчих актів.Це якщо ще не брати до уваги, що вони самі ці закони постійно порушують , займаються рейдерством та крадіжками. Ось в якій країні ми живемо бухгалтеру не можна допустити арифметичну помилку і одразу штраф, а інші очільники влади в країни живуть і працюють без будь-якої відповідальності.
Ірина Карл
08.07.2019
я про це теж думала не раз та й штрафи за помики захмарні, а підвищення окладів ще раз довело, що ми працюємо за "це ж ваша робота", не ми закони пишемо.
josh_ua Карл
08.07.2019
президент розпустив Раду. значить ті всі депутати не справились зі своєю роботою. і ніхто з них після такого не понесе відповідальності. більше того. йдуть знову на вибори. треба після розпуску всім депутатам заборонити балотуватися протягом 5-ти років до Верховної Ради, районної ради, міської чи сільської.
Злая белка Карл
09.07.2019
Потрібно перевіряти, що такий депутат зробив за час депутатства: виконав свої передвиборні обіцянки - дихай спокійно. А якщо не виконав, та більше того - ще й вкрав (позичив у держави та народу), один шлях - до каменоломень чи на шкідливе виробництво...
Ірина
08.07.2019
Розробники програми "M.E.doc! Будь-ласка, зверніть увагу на звіт 1-дф:зробіть ,як при виправленні дод.4- останній надісланний щоб вважався вірним,а то в одній програмі мізк можна зламати-думати потрібно не лише за цифри та звіряння ,а щей як "подати"виправлений звіт.
Тетяна Ірина
08.07.2019
Це залежить зовсім не від Медка. Такі вимоги ДФСників...
Ірина Тетяна
08.07.2019
Але ж ми працюємо в одній програмі і ці звіти подаємо до ДФС
Таня* Ірина
08.07.2019
Є Порядок виправлення помилок в тому чи іншому звіті і це не залежить від того в якій програмі подається і що до ДФС. Адже так швидше заплутати платників податків, якщо куча правил, буде більше штрафів
Вадим Таня*
09.07.2019
Ну так ДФС просто мастаки по заплутуванню. Згадайте скільки разів фіскали міняли думку по заповненню рядка ВЗ в 1ДФ .
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі