Нашi сайти:

Внесено зміни до форми звітності з ЄСВ

Наказом Міністерства фінансів України від 07.09.2016 року № 813 внесено незначні зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування:


- у пункті 5 розділу IV слова «престарілим, який», «досяг» замінити відповідно словами «особою похилого віку, яка», «досягла»;

- у рядку 34 додатка 2 слова «престарілим, який», «досяг», «яка доглядає престарілого» замінити відповідно словами «особою похилого віку, яка», «досягла», «особа похилого віку»;

- у додатку 4:

у графі 8 Переліку таблиць звіту слова «престарілим, який», «досяг» замінити відповідно словами «особою похилого віку, яка», «досягла».

у рядку 4 розділу І таблиці 2 слова «престарілим, який», «досяг» замінити відповідно словами «особою похилого віку, яка», «досягла».

у назві таблиці 8 слова «престарілим, який», «досяг» замінити відповідно словами «особою похилого віку, яка», «досягла».

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Про дату публікації повідомимо додатково. 

buhgalter911

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (6)
Игорь
12.10.2016
Дуже відчутні зміни. Обов*язково писати про різні непорібні дурниці ?
Євген
12.10.2016
Ну як це дрібниці! Якщо ви цього не знаєте то будете здавати звіт з ЄСВ і якщо ви не поновите ПО у вас його не приймуть, а ви будете питати чому? А так всі тепер в курсі треба буде не забути поновити ПО! ;)
eMelya
12.10.2016
Головне, щоб назву документу не міняли (J30T4), а так ці зміни до експорту не входять. Проблема буде тільки у тих, хто на паперових носіях здає.
Галина
25.10.2016
Как по мне, хорошо что написали информацию это )
Лилия
26.10.2016
во всяком случае обратить внимание заставили))))
Антон
08.02.2017
Интересно, а чем-нибудь существенным Министерство финансов занимается?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі