Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.08.14
1876 0
Друкувати
Обране

Всеукраїнські молодіжні та дитячі громадські організації будуть подавати підсумкові звіти про використання бюджетних коштів

Мінмолодьспорт наказом від 12.06.2014 р. № 1919 затвердило Порядок подання творчих звітів про виконання програм (здійснення заходів) та підсумкових звітів про виконання договору та здійснення їх моніторингу.

Цей Порядок визначає правові та організаційні засади подання творчих звітів про виконання програм (здійснення заходів) (далі — творчий звіт) та підсумкових звітів про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів (далі — підсумковий звіт) та здійснення їх моніторингу.

Творчий звіт (додаток 1) у 15-денний строк після виконання програми (здійснення заходу) подається структурними підрозділами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, які відповідають за реалізацію державної молодіжної політики, на погодження до відповідного структурного підрозділу Міністерства молоді та спорту України, відповідального за формування та забезпечення реалізації державної політики у молодіжній сфері.

Підсумковий звіт (додаток 2) подається всеукраїнськими молодіжними та дитячими громадськими організаціями у місячний строк після реалізації проекту на погодження до відповідного структурного підрозділу Міністерства молоді та спорту України.

Моніторинговий звіт (додаток 3) подається разом з творчим та підсумковим звітами на затвердження заступнику Міністра молоді та спорту України згідно з розподілом функціональних обов'язків.

Моніторинговий звіт складається працівниками відповідного структурного підрозділу Міністерства молоді та спорту України, структурного підрозділу з питань молоді та спорту, Державного інституту сімейної та молодіжної політики, які здійснювали моніторинг виконання програми (здійснення заходу, реалізації проекту).

Творчий та підсумковий звіти подаються у двох примірниках, один з яких після затвердження зберігається у відповідному структурному підрозділі Міністерства молоді та спорту України протягом трьох років, а другий повертається структурному підрозділу з питань молоді та спорту, громадським організаціям.

Наказ № 1919 набере чинності з дня його офіційного опублікування. Готується до опублікування в «ОВУ» № 63 від 15.08.2014 р.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі