Нашi сайти:

Як подавати фінзвітність бюджетникам, які знаходяться в Криму або зоні АТО: проект змін від Кабміну

Кабмін планує внести зміни до Порядку подання фінансової звітності, якими пропонується врегулювати подання фінзвітності бюджетними установами, які знаходяться в Криму чи зоні АТО.


Змінами передбачається, що у разі якщо організація діяльності органів державної статистики, органів Казначейства та інших органів, до яких подається фінансова звітність, припинена/порушена у зв’язку з тимчасовою окупацією територій та/або проведенням АТО, підприємства, що знаходяться на цих територіях, подають фінзвітність:

після відновлення звичайної діяльності зазначених органів;

— або, за можливості, відповідним органам, які знаходяться на іншій території України та/або в яких організована відповідна робота.

Також пропонується встановити, що розпорядники бюджетних коштів, що знаходяться на тимчасово окупованій території та на території проведення АТО, можуть подавати фінзвітність розпорядникам вищого рівня без відмітки органів Казначейства про її відповідність даним обліку про виконання бюджетів.

Вказані зміни передбачені Проектом постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку подання фінансової звітності».

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі