Інформація по темі "" | Публікації по тегу
28.01.19
9693 0
Друкувати
Обране

Як сервіс звітності Liga:REPORT може змінити щоденну роботу бухгалтера

Постійні зміни законодавства, посилення вимог щодо безпеки даних, високе навантаження на роботі та особиста відповідальність за кожну цифру – це реалії, з якими щодня стикаються бухгалтери. В таких умовах вимоги до сервісу звітності не обмежуються лише можливістю готувати та подавати звіти.


Головна вимога часу – це комплексна підтримка бухгалтерів на всіх етапах роботи. В сервісі звітності Liga:REPORT є ціла низка можливостей, що істотно полегшують роботу, особливо в «гарячий» період підготовки та подання річних звітів.

Професійний розвиток бухгалтера та підтримка

В сервісі Liga:REPORT підтримка бухгалтерів виведена на якісно новий рівень.  Це і технічна, і експертна підтримка, що надається усіма можливими каналами.

 • Календар бухгалтера нагадає через сповіщення про терміни подання звітів
 • Прямо з сервісу є доступ до регулярних вебінарів з найбільш актуальних питань підготовки та подання звітності.
 • Для юридичних осіб – доступ до аналітичних матеріалів та статей.
 • Професійні фахівці проконсультують онлайн, у чаті та в телефонному режимі, а окремі пакети навіть передбачають виїзд фахівця на місце. 
 • Кожен звіт містить посилання на алгоритми заповнення, НПА, ситуації для бухгалтера.

Отже, користуючись сервісом Liga:REPORT бухгалтер ніколи не залишається наодинці зі своїми питаннями, що особливо важливо в нестабільному законодавчому полі та жорстких термінах подання звітності. Окрім того, така комплексна підтримка дає чудові можливості для професійного зростання.

Автозаповнення, консолідація та інші інструменти для зменшення ручної роботи бухгалтера

Розробники Liga:REPORT постійно працюють над зменшенням кількості рутинної роботи клієнтів сервісу. Все починається з картки платника, дані з якої автоматично підтягуються до звітів, що дає можливість не заповнювати одну і ту ж інформацію. Ось ще деякі приклади з останніх оновлень сервісу:

 • Консолідація звітності з ЄСВ. Автоматичне заповнення першої і другої таблиці з шостої, третьої таблиці з дев’ятої. Заповнення чек-боксів.
 • Консолідація даних за кількома звітами ЄСВ.  Можливість консолідувати звіти ЄСВ за формою J(F), створені у вигляді окремих звітів за один звітний період у межах одного підприємства, в один консолідований звіт з ЄСВ.
 • Консолідація фінзвітності. При створенні звітів S01100 і S01110 користувач має можливість автоматично заповнити частину полів на підставі цих звітів за попередній період.
 • Консолідація звітності по ПДВ. Консолідація звітів ПДВ, створених  у вигляді окремих звітів за один звітний період в межах одного підприємства, в один консолідований звіт з ПДВ.
 • Консолідація акцизної декларації. Автоматичне заповнення акцизної декларації для організацій, що займаються роздрібною торгівлею підакцизними товарами.
 • Довідники користувача «Контрагенти», «Номенклатура», «Працівники». 

Важливим елементом підготовки та подання звітності для корпоративного сегмента є комплексний модуль «Філіальна мережа», доступний клієнтам Liga:REPORT без жодної доплати. Модуль дозволяє великим підприємствам з відокремленими структурними підрозділами (філіями) обмінюватися звітами для їх узгодження і консолідації в загальні звіти на рівні головного підприємства групи.

Доступ онлайн для зручності та безпечної роботи

Онлайн сервіс або,як його називають, «хмарний сервіс» – це насамперед безпека. Немає потреби щоразу в ручному режимі оновлювати сервіс, витрачаючи дорогоцінний час та сподіваючись, що все працюватиме.  В онлайн-сервісі усі форми завжди актуальні, усі оновлення вже встановлені автоматично, а дані зберігаються на захищених серверах компанії.

В Liga:REPORT безпечне передавання даних користувачів забезпечує SSL-сертифікат, сервіс-провайдер ЛІГА:ЗАКОН забезпечує актуальність даних і високий рівень захисту.  

Не менш важливим є і особистий комфорт бухгалтера під час роботи зі звітністю. Онлайн-сервіс можна запустити з будь-якого комп’ютеру з підключенням до Інтернету – на роботі, вдома чи навіть у відрядженні. Можливість надати доступ до кабінету платника одразу кільком людям, причому з різними правами, робить цю опцію ще більш зручною.

Індивідуальний комплексний підхід для великих клієнтів

Нещодавно НЕК «Укренего» розпочала масштабний проект  з переходу усіх своїх підрозділів на онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT для підвищення ефективності процесів створення, подання і обробки звітності та для того, щоб відповідати усім вимогам кібербезпеки.

Зважаючи на велику кількість контрагентів компанії «Укренерго»,   Liga:REPORT забезпечив можливість для усіх партнерів компанії використовувати безкоштовну версію сервісу та користуватися додатковими функціями, пов’язаними з формуванням, поданням і обміном ПН/РК.

Ще одна унікальна послуга від Liga:REPORT для великих клієнтів з особливими вимогами щодо безпеки – можливість організувати зберігання даних на серверах клієнта.

Важливо, що сервіс працює з усіма ключами, включно з апаратними ключами на таких носіях як «Кристал», «Алмаз» тощо, що особливо важливо для держпідприємств і бюджетних установ, що користуються сервісом.

Повний спектр можливостей для платників ПДВ

Звірка з ЄРПН, перевірка контрагентів, консолідація Декларації з ПДВ, масова перевірка на наявність помилок – такий функціонал сьогодні є необхідною складовою для якісної та швидкої роботи платників ПДВ. Але в сервісі Liga:REPORT є справді унікальна функція, що вже зберегла нервові клітини не одному бухгалтеру. Сервіс інформує користувачів, які здійснюють реєстрацію ПН/РК, про можливі ризики блокування ПН та РК за кодом УКТЗЕД/ДКПП. 

Ще одна важлива перевага – архів ПН/РК формується за декілька хвилин. Після цього вам надходить пуш-повідомлення у сервісі та лист на пошту з активним посиланням для скачування архіву.

Більше про переваги сервісу для платників ПДВ можна прочитати тут: http://bit.ly/2WpxcmU  

Завжди варто розглянути альтернативу, яка може зробити роботу легшою, а життя кращим. Адже якщо робити все по-старому, марно очікувати, що результат буде іншим.

__

Саме зараз діє найвигідніша ціна року на онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT для юридичних осіб. Для легкої річної звітності! http://bit.ly/2WkoIO5

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
 • доступ до новин, статей, довідників
 • безлімітні завантаження бланків
 • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн