638 0

Які неприбуткові організації повинні подавати фінансову звітність?

Фіскали зазначають, що неприбуткові організації мають в обов’язковому порядку разом із Звітом подавати фінансову звітність за підсумками базового звітного року.

Так, згідно з пп. 133.1.4 ПКУ неприбуткові установи та організації у разі отримання прибутку від неосновної діяльності та/або доходів, що підлягають оподаткуванню відповідно до р. III ПКУ, є платниками податку на прибуток.

Пунктом 46.2 ПКУ встановлено, що платник податку на прибуток разом з відповідною податковою декларацією подає квартальну або річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації. Фіскали зазначили, що неприбуткові організації подають звітність за підсумками базового періоду звітного (податкового) року.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)