428 0

Які заповнити реквізит «Контролюючі органи» у звітності суб’єктів господарювання, які знаходяться в зоні АТО?

Спеціалісти ДФСУ в Базі знань роз’яснили, які реквізити контролюючого органу вказуються в податковій звітності СГ, який перебуває на обліку в контролюючому органі Донецької або Луганської області, функціональні обов'язки якого по обслуговуванню платників покладено на інший контролюючий орган, згідно з наказом ДФСУ від 07.11.2014 р. № 256.

Контролери зазначили, що в такому разі платник податків повинен вказувати у податковій звітності найменування контролюючого органу, у якому перебуває на обліку.

Разом з цим, здійснювати приймання податкової звітності від платника податків та її обробку буде контролюючий орган, на який покладається виконання функціональних обов'язків по обслуговуванню платників податків.

Нагадаємо, що у зв'язку з проведенням АТО на території Донецької та Луганської областей, згідно з п. 1 Наказу № 256 територіальні органи, що знаходяться на тимчасово неконтрольованій території, переміщуються в населені пункти, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, згідно з додатком до Наказу.



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)