879 0

Яку податкову звітність мають подавати неприбуткові установи?

Спеціалісти ДФСУ в Базі знань роз’яснили за який звітний період та за якою формою подається податкова звітність неприбутковими установами та організаціями?

Фіскали зазначили, що від сплати податку на прибуток звільняються неприбуткові організації в разі одержання ними доходів, перелік яких визначено п. п. 157.2 157.9 ПКУ.

Якщо неприбуткова організація отримує дохід з джерел інших, така неприбуткова організація зобов'язана сплатити податок на прибуток, який визначається як сума доходів, отриманих з таких інших джерел, зменшена на суму витрат, пов'язаних з отриманням таких доходів, але не вище суми таких доходів (п. 157.11 ПКУ).

Відповідно до абз. восьмого п. 57.1 ст. 57 ПКУ платники податку, у яких доходи, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, за останній річний звітний (податковий) період не перевищують 10 мільйонів гривень, та неприбуткові установи (організації) сплачують податок на прибуток на підставі податкової декларації, яку подають до контролюючих органів за звітний (податковий) рік і не сплачують авансових внесків.

Таким чином, неприбутковими установами, організаціями, їх відокремленими підрозділами до контролюючих органів подається Податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій за формою, затвердженою наказом Міндоходів від 27.01.2014 р. 85, за звітний (податковий рік).

 



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)