Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
5779 19
Друкувати
Обране

Захищених носіїв не вистачає на всіх, з 1 серпня не обов'язково генерувати ключ на захищений носій - ДФС

У зв’язку з неможливістю суб’єктів, які здійснюють продаж захищених носіїв ключової інформації задовольнити попит на захищені носії ключової інформації,


Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Інформаційно-довідковий департамент ДФС продовжує надавати електронні довірчі послуги без обов’язкової генерації особистих ключів користувачів виключно на захищені носії ключової інформації.

www.acskidd.gov.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (19)
josh_ua
30.07.2019
таке враження, що то всьо було підстроєно під фірми, які роблять такі ключі.
EVGENIY josh_ua
30.07.2019
Так токени в Китаї роблять :)
josh_ua EVGENIY
30.07.2019
гаразд. фірми, які продають ключі.
Лера EVGENIY
30.07.2019
Не удивлюсь, если их покупают в Китае по 5 грн., а потом нам перепродают по 1000 грн. (((
josh_ua
30.07.2019
якби установи масово не закупили собі такі токени, через брак коштів, то ніхто б не переносив терміни, а просто б штрафували. через те, що звіти не подавались, бо не має як підписати. а ось коли друга сторона не встигає закурити то будь-ласка. йдуть на зустріч. не здивуюсь, якщо ще ціни підскочать на токени.
josh_ua josh_ua
30.07.2019
не встигає закупити.
св
30.07.2019
А була якась необхідність з точки зору безпеки в прийнятті цього закону, що скажуть ІТ?
Енгрібьорд св
30.07.2019
Ну, якби, в теорії ключ на токені чи то флешці (навіть без усіляких захистів) зберігати, звісно, безпечніше, ніж просто на жорсткому диску комп"ютера - тут питань немає. А от наскільки це фактично підвище "електронну безпеку" - то вже велике питання. Скільки саме таких незахищених ключів було вкрадено злими хакерами чи просто недобросовісними працівниками, що мали доступ до комп"ютерів? Чомусь мені так здається, що звіти до ДФС як і раніше буде підписувати одна людина - бухгалтер, от тільки замість прописування шляху до ключів на ПК, будуть мінятися токени. profit
Лера св
30.07.2019
Я розглядаю це питання з точки зору логіки... і ніяк не можу зрозуміти, навіщо комусь викрадати мої ключі (на будь-якому носії), щоб відправити за мене якийсь звіт чи що ще вони можуть зробити?...
Маша Лера
30.07.2019
До того ж на ключах є пароль.
Bac Лера
30.07.2019
На різних сайтах ці токени чи ЕЦП можна викоритовувати по різному. для прикладу: ВИ можете дати мені ЧИСТИЙ аркуш паперу з підписами та печаткою, а я там напишу що мені заманеться на мою користь та подам на суд за невиконання цього змісті.... Чим докажете що це підписали не ВИ?
Лера Bac
30.07.2019
В таком случае, ввели бы отдельные ключи для тех, кто хочет и имеет право заключать сделки, подписывать акты и т.п. в эл.виде. Вот для этого записывать ключи на Токены. И оставить в покое ключи для отправки ел.отчетности.
Енгрібьорд Bac
31.07.2019
во. справа не у звітах до ДФС чи ще кудись. а в тому, що ЄЦП - це фактично еквівалент вашого особистого підпису на папері. Просто це ще якось не вклалося у голови людей. Я думаю, ніхто із керівництва не дозволяє розписуватися "за нього" на різних там фінансових докуметах, а от із застосуванням ЄЦП ця питання вже виглядає по іншому, типу "тож у програмах розбиратися треба, то хай бухгалтер робе". Це так само як заплатити за товар картою банка, а не паперовими грошима - у першому випадку, чисто психологічно, це зробити значно легше.
Лера
30.07.2019
Кстати, вчера видела петицию про отмену токенов для бизнеса
Юлія Лера
30.07.2019
Це тому що не всі отримувачі наших з вами звітів мають певну сертифікацію. Тому податкова поки відклала все це.
Лєна
06.08.2019
Підскажіть будь-ласка, а підпис на токенах можна перезаписати? Чи обовязково купувати новий (попередній бухгплтер звільнився і залишився зайвий токен)
наталія Лєна
06.08.2019
на токенах ті що видавалися у казначействі ми змінювали гол.буха підпис, новий токен не купували, заповнили пару заяв і все. Всі документи на зміну готували разом з спеціалістом казначейства.
Лєна
07.08.2019
Дякую. А в ДФС?
Енгрібьорд Лєна
08.08.2019
Токен це проста "залізяка" на якій зберігається ваш ЕЦП. На будь-який окремо взятий токен можна записати будь-який ЕЦП. В тому числі перезаписати-замінити один ЕЦП на другий. Переподача документів пов"язана саме з формуванням нового ЕЦП, а не з токенами.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд