Інформація по темі "" | Публікації по тегу
28.03.23
1209 0
Друкувати
Обране

Заповнення декларації за нову земельну ділянку

Особливості заповнення декларації з плати за землю за нововідведену земельну ділянку або за новоукладеним договором оренди землі у разі володіння (користування) земельною ділянкою в звітному році менше місяця.

У звітній декларації (яка надається у разі відсутності у цьому ж році іншої поданої звітної декларації по певній територіальній громаді) у рядку 1.1. має бути заповнено поле “За ____рік” та “починаючи з __.____”.

В уточнюючій декларації у рядку 1.1. має бути заповнено поле “За ____рік” та “ з урахуванням уточнень з __.____”.

У колонці 7 розділу I та колонці 8 розділу II  зазначається частка неповного місяця, яка визначається за формулою відповідно до примітки 12: кількість днів володіння або користування у місяці ділиться на загальну кількість днів у місяці. Така частка неповного місяця зазначається у форматі з чотирма десятковими знаками.

У колонці 8 розділу I та колонці 9 розділу II зазначається кількість повних місяців володіння/ користування, які залишилися у цьому році, починаючи з місяця наступного за місяцем,у якому набуто право власності/користування.

Наприклад, якщо платник плати за землю подав звітну декларацію на поточний 2023 рік,а 15 листопада уклав договір оренди на нову земельну ділянку, то надається декларація за типом “Уточнююча”, у рядку 1.1. декларації зазначається “За 2023 рік” “з урахуванням уточнень з 15.11”. У колонці 8 розділу II зазначається:15/30=0.5, у колонці 9 розділу II: 12-11=1 (повний місяць).

ГУ ДПС у Львівській області

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі