Затверджена нова форма звітності КСДС (квартальна) "Звіт про кількісний склад державних службовців"

Звіт за формою КСДС щокварталу складають державні органи, у тому числі судові, та подають до Нацдержслужби виключно в електронному вигляді. Звіт за формою КСДС подається до Нацдержслужби з використанням встановленого ідентифікатора (логін та пароль) через веб-портал Нацдержслужби за адресою https://ksds.nads.gov.ua. Інформація в електронному вигляді повинна повністю відповідати інформації в паперовому вигляді.


 Звіт за формою звітності КСДС (квартальна) "Звіт про кількісний склад державних службовців" (далі - Звіт за формою КСДС) складають щокварталу станом на 01 число місяця, наступного за звітним періодом, за кожний квартал окремо державні органи, установи та організації (далі - державні органи), а саме:

1) апарати державних органів та органів судової влади;

2) територіальні органи державних органів (далі - територіальні органи);

3) Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні державні адміністрації, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації (апарати та структурні підрозділи);

4) районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації (апарати та структурні підрозділи).

Підставою для складання Звіту за формою КСДС є дані первинного обліку державних службовців та інших працівників державних органів за календарний рік станом на 01 число місяця, наступного за звітним періодом, - накази (розпорядження) про призначення на посаду та звільнення з посади.

Розподіл працівників за категоріями посад державної служби проводиться відповідно до класифікації посад, визначеної статтею 6 Закону України "Про державну службу".

Наказ НАУПДС від 21.10.2016 р.  № 223

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Рая
06.02.2017
Органи місцевого самоврядування не подають?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі