Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.10.16
13172 15
Друкувати
Обране

Зміни до звіту з ЄСВ набрали чинності: коли вперше звітуємо за новою формою

ДФС у Закарпатській області повідомляє, що 18 жовтня цього року був опублікований у «Офіційному віснику України» №80/2016 та, відповідно, набрав чинності Наказ Міністерства фінансів України № 813, яким внесено зміни до Порядку складання звіту з ЄСВ та Інструкції про нарахування ЄСВ.


Нагадаємо, що нещодавно Мінфін наказом від 07.09.2016 р. № 813 вніс зміни до Порядку складання звіту з ЄСВ та Інструкції про нарахування ЄСВ. Внаслідок зазначених змін, подавати звіт з ЄСВ (додаток 4) потрібно буде за оновленою формою.

При цьому, оскільки Наказ № 813 опубліковано вже у жовтні, то вперше відзвітувати з ЄСВ за новою формою роботодавці повинні будуть саме за жовтень 2016 року у листопаді.

 ГУ ДФС у Закарпатській області

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(15)
Мурка
25.10.2016
Ох і зміни!!! Не морочили б нам голови!!
Игорь
25.10.2016
Чому не має безкоштовного програмного забезпечення для звітування в податкову по бюджетних установах? *Чому державна установа повинна платити приватним фірмам за здачу звітів до держорганів? Чесно кажучи ця ситуація, що тягнеться вже рік, просто остогидла. Коли ви вже срані *слуги народу* понажираєтесь!!!

Катерина Игорь
25.10.2016
Існує безліч безкоштовних програм для звітування в податкову: Податкова звітність, Freezvit, Соната.
Игорь Катерина
25.10.2016
*Соната* - закрили доступ для безкоштовних ключів. *Податкова звітність* - не дозволяє відправити онлайн звіти в податкову. *Freezvit* - є можливість набрати, але відправити онлайн знову ж таки не дозволяє.
Татьяна Игорь
25.10.2016
Заполняйте отчеты в *Податкова звітність* и *Freezvit*, а отправляйте через *Соната*. Все предельно просто...
Анна Игорь
26.10.2016
Если есть у вас Приватбанк обратитесь к ним, они помогут с отправкой отчетности БЕСПЛАТНО. У меня полетел жесткий диск , так мне пришлось отчетность по ЭСВ за сентябрь набирать в *Freezvit*, а отправила через Приват банк.

Валентина Катерина
01.11.2016
Перепрошую, але за "Сонату " бюджетна установа теж платить.
Людмила Катерина
01.11.2016
Соната не безкоштовна
люся
25.10.2016
Запонюю Freezvit а відправляюю через Сонату дуже зручно

ната
25.10.2016
Для сонати потрібно ліцензія.Безкоштовно працює один місяць!?
Вера ната
25.10.2016
Для составления отчетов в Сонате - нужна лицензия, а если только отправить отчет, созданный в ОПЗ или ФриЗвит, то можно в бесплатной версии.
Ирина
25.10.2016
Вызывает жгучий интерес - почему я должна искать всяческие лазейки (набирать в одной программе, отправлять через другую, звонить в ПФ пришел ли отчет и т.д), когда меня по законодательству должны обеспечить простым минимальным пакетом, а не его частью??? У нас же, блин горелый, все Проzоррро
Вера Ирина
25.10.2016
Абсолютно с Вами согласна! Бухгалтерам-бюджетникам могли бы сделать бесплатную программу наподобие МЕДКа или Сонаты для сдачи всей отчетности, в том числе и в Казначейство. Я сдаю отчеты бесплатно даже в Статистику, но чего я должна исхищряться, если государство не дало денег на программу и не дало бесплатную программу???! Этот вопрос решаемый, но никому нет до него дела(((.
Таня Вера
26.10.2016
Ще є Електронний кабінет на сайті податкової...
Вован Таня
01.11.2016
Тупа, глючна програма, яка нічого не перевіряє.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн