Зміни в складанні фінансової та бюджетної звітності: проект від Мінфіну!

Мінфін планує внести зміни до Порядку складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, затвердженого наказом Мінфіном від 24.01. 2012 р. № 44.


Змінами в новій редакції викладено:

— ф. № 1 «Баланс»;

— Довідку про причини виникнення простроченої дебіторської заборгованості загального фонду та вжиті заходи щодо її стягнення (додаток 28);

— Довідку про причини виникнення простроченої кредиторської заборгованості загального фонду (додаток 29);

— Довідку про стан фінансових казначейських векселів (додаток 36).

Також деяких змін зазнали такі форми звітності як ф. № 9д, № 9м «Звіт про результати фінансової діяльності» та  «Звіт про рух грошових коштів».

Змінами встановлено, що у разі неподання розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, що знаходяться на тимчасово окупованій території та на території проведення АТО, фінансової та бюджетної звітності, до зведеної фінансової та бюджетної звітності включаються показники фінансової та бюджетної звітності таких розпорядників та одержувачів  бюджетних коштів, які подані ними за попередній звітний період, з урахуванням показників, відображених у бухгалтерському обліку органів Казначейства.

Головні розпорядники бюджетних коштів до зведеної річної фінансової та бюджетної звітності окремо подають зведену фінансову та бюджетну звітність розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, що знаходяться на тимчасово окупованій території.

Проектом пропонується виключити зі складу бюджетної звітності форму № 4-5д «Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (фінансові казначейські векселі)».

Також планується доповнити форми, у яких додатково розкриваються елементи бюджетної звітності, Довідкою про матеріальні цінності, які передані на відповідальне зберігання (додаток 19), та, одночасно, виключити з них Довідку про стан фінансових казначейських векселів (додаток 36).

Так, Довідка про матеріальні цінності, які передані на відповідальне зберігання (додаток 19) буде складатися та подаватися до органу Казначейства розпорядниками бюджетних коштів, які отримували від підприємств (організацій, установ) – постачальників матеріальні цінності та передавали їх на відповідальне зберігання. У цій довідці наводиться інформація про необоротні активи та запаси, які передані розпорядниками бюджетних коштів на відповідальне зберігання підприємствам (організаціям, установам) на підставі договору в розрізі субрахунків. У складі зведеної квартальної та річної фінансової і бюджетної звітності головних розпорядників бюджетних коштів та розпорядників нижчого рівня, що мають свою мережу, така довідка не подається.

Такі зміни передбачено в Проекті наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 24 січня 2012 року № 44».Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі